Yapı Kredi Bankası Part – Time Öğrenci Personel Alımı!

0

Yapı Kredi bankası bünyesinde görev verilmek üzere Part – Time Gişe Yetkilisi pozisyonu için öğrenci personeller aranmaktadır. Banka personel alımları ile ilgilenenlerin merak ettikleri tüm soruların cevapları haberimizde yer almaktadır.

Banka öğrenci Personel Alımları         

Yapı Kredi öğrenci personel alımı iş başvuruları kabul ederek gişe yetkilisi olarak görev yapacak olan öğrencileri part – time olarak işe alacaktır. Banka part – time iş başvurusu yapmak isteyen adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Mühendislik Fakültesi ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde halen öğrenciliklerinin devam ediyor olması ve 3. veya 4. sınıf öğrencisi olmaları gerekiyor.

Banka öğrenci personel iş başvurusu sahiplerinin ayrıca iletişim yönlerinin gelişmiş olması, ekip çalışmasına ayak uydurabilecek ve katkı sağlayabilecek olması, Microsoft Office programlarına hakim ve ileri seviyede kullanabiliyor olması da gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası Part – Time Elaman Alımı

Yapı Kredi Bankası part – time elemanı alımı niteliğinde olan iş başvuruları ile ilgilenerek banka iş başvurusu yapan adaylar bir ön değerlendirmeye tabi tutulacaklardır. Yapılan değerlendirme sonucunda bankada çalışmasında bir engel olmayan ve uygun görülen kişilere banka tarafından geri dönüş sağlanacak ve mülakat daveti yapılacaktır. Bu sebeple başvurular sırasında adayların iletişim bilgilerini eksiksiz ve doğru bildirdiklerinden emin olmaları gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası İş Başvuruları

11 Aralık 2017 tarihine kadar kabul edilecek olan Yapı Kredi Bankası iş başvuruları ile ilgili bütün detaylar aşağıdaki bağlantıdadır. Banka iş başvurusu yapmak ya da daha detaylı bilgi almak isteyenler bu bağlantıyı kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-part-time-gise-destek-yetkilisi-1893550

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın