Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Part – Time Öğrenci Personel Alımı!

Yapı Kredi Bankası Part – Time Öğrenci Personel Alımı!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi bankası bünyesinde görev verilmek üzere Part – Time Gişe Yetkilisi pozisyonu için öğrenci personeller aranmaktadır. Banka personel alımları ile ilgilenenlerin merak ettikleri tüm soruların cevapları haberimizde yer almaktadır.

Banka öğrenci Personel Alımları         

Yapı Kredi öğrenci personel alımı iş başvuruları kabul ederek gişe yetkilisi olarak görev yapacak olan öğrencileri part – time olarak işe alacaktır. Banka part – time iş başvurusu yapmak isteyen adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Mühendislik Fakültesi ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde halen öğrenciliklerinin devam ediyor olması ve 3. veya 4. sınıf öğrencisi olmaları gerekiyor.

Banka öğrenci personel iş başvurusu sahiplerinin ayrıca iletişim yönlerinin gelişmiş olması, ekip çalışmasına ayak uydurabilecek ve katkı sağlayabilecek olması, Microsoft Office programlarına hakim ve ileri seviyede kullanabiliyor olması da gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası Part – Time Elaman Alımı

Yapı Kredi Bankası part – time elemanı alımı niteliğinde olan iş başvuruları ile ilgilenerek banka iş başvurusu yapan adaylar bir ön değerlendirmeye tabi tutulacaklardır. Yapılan değerlendirme sonucunda bankada çalışmasında bir engel olmayan ve uygun görülen kişilere banka tarafından geri dönüş sağlanacak ve mülakat daveti yapılacaktır. Bu sebeple başvurular sırasında adayların iletişim bilgilerini eksiksiz ve doğru bildirdiklerinden emin olmaları gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası İş Başvuruları

11 Aralık 2017 tarihine kadar kabul edilecek olan Yapı Kredi Bankası iş başvuruları ile ilgili bütün detaylar aşağıdaki bağlantıdadır. Banka iş başvurusu yapmak ya da daha detaylı bilgi almak isteyenler bu bağlantıyı kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-part-time-gise-destek-yetkilisi-1893550

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.