En Sevilen Banka Ziraat Bankası!

0

Lovemark 2017 kapsamında gerçekleştirilen araştırmalar sonucunda Türkiye’nin en sevilen bankası Ziraat Bankası olarak seçildi.

Brand Week İstanbul 2017’de gerçekleştirilen ödül töreninde ‘Türkiye’nin Lovemark’ları 2017’ araştırmasının sonuçları açıklandı. Araştırmaya katılan her dört kişiden bir tanesinin aklına ilk gelen banka olmayı başaran Ziraat Bankası, bu yıl da Türkiye’nin en çok sevilen bankası olma ünvanını hak etti.

Ödül törenine katılım sağlayan Bankacılık Operasyonları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Ali Kırbaş, ödülü teslim aldıktan sonra Ziraat Bankası’nın sloganı olan “Bir Bankadan Daha Fazlası” söylemini hatırlattı.

6 Yılda Hayata Geçirilen Dönüşümün Meyvesi

Ziraat Bankası’nın hem müşterileri, hem de Türkiye bilançosu için daha fazlasını yapmak adına gayret gösteren büyük bir aile olduğunu ifade eden Kırbaş, iki yıl üst üste ‘Ev sevilen banka markası’ olarak seçilmelerinin altında son 6 yıl içerisinde gerçekleştirilen değişim ve dönüşüm çalışmalarının önemli bir katkı sağladığını belirtti.

Açıklamasında Ziraat Bankası’nın odağına verimliliği koyarak çalışma sarf ettiğini, müşteri memnuniyetini önemsediğini, teknolojik gelişmelere ayak uydurarak son çıkan teknolojileri kullanmaya özen gösterdiğini ifade eden Kırbaş, dönüşüm aşamasında müşteri merkezli tüm süreçleri tekrar tasarladıklarımı, bir iletişim stratejisi hazırladıklarını, haftanın her günü, her saati müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına çözüm olabilecek bir kanal tahsisi gerçekleştirdiklerini, başta sosyal medya olmak üzere Ziraat Bankası müşterilerinin değişim ve gelişimden en üst düzeyde memnun olduklarını kaydetti.

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version