TEB, Lise Mezunu Satış Temsilcisi Alımları Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Aktif Satış Temsilcisi kadrosu için çok sayıda banka personel alımı yapacağını duyurdu. TEB’in yayınladığı iş ilanına dair tüm detaylar Bankaciyim.net’te!

Aktif Satış Temsilcisi iş ilanı yayınlayan TEB, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakası ile birlikte Samsun’da görev alacak banka personel alımları gerçekleştirecek.

Satış Temsilcisi En Az Lise Mezunu Olmalı!

Sürekli ve tam zamanlı istihdam edilecek adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Maaş+prim sistemi ile istihdam edilecek bireyler, sahada bankanın kredi kartı ile bireysel bankacılık ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmek için görev alacaklar.

Gelecekte bankacılık ve satış alanında kariyer hedefleri olan adayların başvuru yapmasını isteyen TEB, tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinde kuvvetli olmaları, her zaman güler yüzlü ve girişken olmaları, takım çalışmalarına uyum sağlamaları istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

Ofis dışındaki saha satışlarında adayların yoğun tempoda çalışabilecek durumda olmaları istenmektedir. Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek adayların başvuru yapmasını isteyen banka, yine tüm bireylerin seyahat engellerinin de olmamasını istemektedir.

Samsun’da görev alacak adayların 30 ve üzeri yaşta, İstanbul Avrupa Yakasında görev alacak adayların 26 ve üzeri yaşta olmaması gerekmektedir. Aynı zamanda da yine tüm adayların söz konusu lokasyonlara ulaşım problemlerinin de olmaması gerekmektedir.

Saha Satış Deneyimi Olanların Başvurularına Ön Değerlendirme

Saha satış deneyimi olan adayların banka iş başvurusu ön değerlendirme kapsamında yer alacaktır. Başvuru yapacak tüm erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 yıl olmak üzere tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası için açılan iş ilanı başvurusu 1 Ocak 2018’de, İstanbul Avrupa Yakası için açılan diğer bir iş ilanına başvuru 1 Aralık 2017’de, Samsun için açılan iş ilanı başvurusu ise 15 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir.

İlginizi Çekebilir:  TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

Türk Ekonomi Bankası tarafından açılan banka personel alımı ilanına aşağıda yer alan bağlantıları kullanarak başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-istanbul-1041976?

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-1313848?

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-samsun-779261?

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...