TEB Cetelem Yeni Personel Alımları Yapıyor!

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası bünyesinde bulunan ve araç finansmanı sağlayan TEB Cetelem yeni personel alımları kapsamında Yazılım Geliştirme ve Proje Sorumlusu pozisyonuna işe alımlar yapacak. Banka personel alımları ile ilgilenenlerin merak ettikleri tüm soruların cevapları ve başvuru şartları haberimizde yer almaktadır.

TEB Cetelem Yazılımcı Banka Personelleri Arıyor

TEB Cetelem Bilgi Teknolojileri biriminde görevlendirmek üzere Yazılım Geliştirme ve Proje Sorumlusu personeller arıyor. Banka yeni eleman iş başvurusu yapacak olan kişilerin 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimler Mühendisliği veya benzer bölümlerden mezun olması banka tarafından istenenler arasında yer alıyor.

TEB yazılımcı personel iş başvurusu yapan erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş ve bir ilişiklerinin kalmamış olması gerekirken, diğer tüm başvuru sahiplerinin ileri düzeyde İngilizce biliyor olması, yaratıcılık yönünün gelişmiş olması, iletişim konusunda becerilerinin gelişmiş olması, sorun çözme ve sorun çözme odaklı çalışıyor olması, analitik düşünebiliyor olması, ekip halinde çalışma şekline uyum sağlayabilecek olması ve birlikte çalıştığı ekibe ayak uydurabilecek olması gerekiyor.

TEB Cetelem’in İşe Alacağı Personellerde Aradığı Diğer Nitelikler

TEB Cetelem yazılımcı iş başvurusu yaparak bankanın İnsan Kaynakları bitimi tarafından yapılan ön değerlendirmeler sonucunda iş görüşmesine çağrılan, bu görüşmeden sonra işe alınan yeni personellerin iş ile ilgili niteliklere sahip olması gerektiği aşağıda paylaşılan bağlantıda ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır.

TEB Cetelem İş Başvuruları

8 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecek olan TEB Cetelem iş başvuruları ile ilgili merak edilen tüm soruların cevabı, işin ayrıntılı tanımı aşağıdaki linktedir. Aynı linkten banka yazılımcı personel alımı iş başvurusu da yapılabilmektedir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-teb-cetelem-yazilim-gelistirme-proje-sorumlusu-1765499

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...