Ana Sayfa Banka İş İlanları Şekerbank Müşteri Temsilcisi Personel Alımı Yapacak!

Şekerbank Müşteri Temsilcisi Personel Alımı Yapacak!

-

Şekerbank İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi kadrosu için banka personel alımı ilanı yayınladı. İşte Şekerbank tarafından açıklanan personel alım ilanına dair tüm detaylar!

Şekerbank, “Anadolu Bankacılığı” misyonu ile çalışabilecek, bankanın dinamik yapısı içerisinde bir kariyer hedefi belirleyecek personel alımı yapacağını belirtiyor. Şekerbank tarafından yayınlanan banka iş ilanında belirtilen kriterler ise şu şekilde sıralanıyor.

Şekerbank Personel Alım Şartları

Şekerbank, bahsi geçen açık kadro için iş başvurusu yapacak olan bankacı adaylarının üniversitelerde dört yıllık eğitim veren iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden mezun olmalarına önem veriyor. Banka adayların bankacılık konusunda tecrübeli olmalarına ve en az üç yıllık süre ile işletme bankacılığı iş kolunda portföy yönetimi kadrosunda bulunmuş olmasına önem verirken, adayların takım çalışmasına uyum sağlayabilmesine ve iletişim konusunda kendilerine güveni olmasına da özen gösteriyor.

Banka iş başvurusu yapacak olan adayların esnek çalışma saatleri ile uyum sağlamasına önem veren Şekerbank, adayların yüksek satış kabiliyetine sahip olmasına özen gösteriyor.

Şekerbank, erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasını talep ediyor.

İş Başvurusu ve Yapılacak İş Detayları

Şekerbank, İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi kadrosu için yapacağı personel alımında, adayların tüm işletme ürünleri için müşterilere tanıtım, pazarlama ve satış yapılması, yapılacak olan bu faaliyetler kapsamında belirlenen hedeflerin, verimlilik ve portföy ile geliştirilmesi konusunda hizmet verilmesini talep ediyor.

Şekerbank tarafından 10 Kasım 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına 8 Ocak 2018 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-isletme-bankaciligi-musteri-temsilcisi-1913219

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,388BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,421TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler