Anadolubank Gişe Asistanı Alımı Yapacak! Başvurular 4 Gün Sonra Son!

0

Anadolubank, bünyesinde istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacağını duyurdu.

Yeteneklerini bankacılık alanında geliştirmek isteyen, her adımda yeni heyecanlar ile bir üst basamağa çıkmayı amaç edinenleri ekiplerine davet ettiklerini söyleyen Anadolubank, Gişe Asistanı alımları gerçekleştirecek.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam imkanı sağlayacak olan Anadolubank, İstanbul’daki şubesi için banka personel alımı gerçekleştirecek. Banka iş ilanı başvurusu yapacak olan adayların İstanbul’da ikamet ediyor ya da bu lokasyonda ikamet edebilecek pozisyonda olmaları, çalışacakları yere ulaşım problemlerinin olmaması istenmektedir.

Başlıklar

En Az Üniversite Mezunu!

Adayların en az üniversite mezunu olmaları istenmektedir. Yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin yapacakları başvurularda Anadolubank tarafından değerlendirmeye alınacaktır.

Başvurusu kabul edilen adaylar ilk aşamada genel yetenek testi ve mülakatına tabi tutulacaktır. Testten ve mülakattan başarı elden edenler ise Anadolubank Operasyon servisinde Gişe Asistanı olarak görevine başlayacak.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

Yaş Kriteri!

Söz konusu iş ilanı kapsamında adaylar için yaş kriteri belirlenmiştir. Bu kriter kapsamında erkek adayların 28 ve üzeri yaşı, bayan adayların ise 26 ve üzeri yaşı aşmamış olmaları talep edilmektedir. Bu yaşların üzerinde olan adayların başvuruları değerlendirme kapsamında yer almayacaktır.

Tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olması, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, bankacılık sektöründe kariyer hedeflerinin olması istenmektedir. Banka adayların detaylı bir CV oluşturmalarını isteyip, sınav organizasyonu hakkında bilgilendirmeyi sms ve e-mail kanalı ile iletecektir.

Başvurular 18 Kasım 2017 Cumartesi günü sona erecektir.

Anadolubank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-gise-asistani-1567562?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın