Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka, Sosyal Medya Yönetmen Yardımcı Alımı Gerçekleştirecek!

Fibabanka, Sosyal Medya Yönetmen Yardımcı Alımı Gerçekleştirecek!

-

Fibabanka, bankanın sosyal medya stratejilerini devamlı olarak geliştirme, bütün sosyal medya hesaplarının takibi ve içeriklerinin yönetiminin yapılması, sosyal medya hesaplarından kampanya yaratma ve bunu faaliyete geçirme kapsamında personel alımları yapacak.

Sosyal Medya Yönetmen Yardımcı alımı yapacak olan Fibabanka, tüm adayları sürekli ve tam zamanlı istihdam edecektir.

İstanbul’daki Fibabanka şubesinde görev alacak bireylerin bu lokasyonda ikamet ediyor ya da ikamet edebilecek pozisyonda olmaları gerekmektedir.

En az üniversite mezunu banka personel alımı yapacak olan banka, üniversitelerin de ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir. Bu bölümler İşletme, İletişim/Reklamcılık ya da Mühendislik bölümleridir.

Banka iş ilanı başvurusu yapacak adayların söz konusu alanda en az 3 yıl olmak üzere tecrübeli olmaları istenmektedir. Önceki dönemlerinde herhangi bir sosyal medya dinleme ve takip platformu kullanmış adayları tercih edecek olan banka, tüm adayların aynı zamanda MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmalarını talep etmektedir.

Adaylarda aranan bir diğer kriter ise yabancı dil bilgisidir. İngilizce bilgisine sahip olma, ileri seviyede konuşabilme ve yazabilme yeteneği isteyen banka, başvuru yapacak erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmalarını istemektedir. Askerliğini tecil ettirmiş erkek adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Kişisel açıdan da sosyal medyaya ilgisi olan, güncel dijital trendlerin takiplerini sağlayan adayların başvuru yapmasını isteyen Fibabanka, tüm adayların Türkçe’yi etkin ve akıcı kullanmalarını, yazı ve sosyal medya diline hakim olmalarını, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olmasını, ekip çalışmalarında başarılı olmalarını, iş takibi, zaman yönetimi konularında da iyi olmalarını istemektedir.

Sosyal Medya Yönetmen Yardımcı iş başvururu  30 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir.

Fibabanka tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-sosyal-medya-yonetmen-yardimcisi-1913190?

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,368BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler