Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapacak!

Şekerbank Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapacak!

-

Mobil Satış ekibinde sahada aktif bir şekilde bankanın ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmek için Şekerbank banka personel alımları yapacak.

Mobil Satış Temsilcisi alımları yapacak olan Şekerbank, tüm adayları sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edecek.

Şekerbank İş İlanı Detayları

Şekerbank‘ın alım yapacağı banka personellerini 5 farklı ildeki şubelerinde istihdam edecek. Bu iller İstanbul, Samsun, Bursa, İzmir ve Ankara olup, adayların bu lokasyonlarda ikamet ediyor olması ya da bu lokasyonda ikamet edebilecek pozisyonda olmaları gerekmektedir.

En az üniversite personel alımları yapılacak olup, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin banka iş başvuruları da kabul edilecektir.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olan adayların başvuruları ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecektir.

İş ilanına başvuru yapacak adayların şehirlerarası konaklamalı seyahat engellerinin olmamasını isteyen Şekerbank, aynı zamanda şehirlerarası aktif bir şekilde araç kullanabilmelerini istemektedir.

Tüm bireylerin insan ilişi ve iletişimlerinin kuvvetli olması, güler yüzlü olmaları istenip, satış yapma yeteneklerinin gelişmiş olması, ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmaları, ekibe uyum sağlamaları istenmektedir. Mobil Satış Temsilcisi pozisyonunda istihdam edilecek adayların esnek çalışma saatlerine de uyum gösterebilmeleri gerekmektedir. Söz konusu pozisyon için deneyimlilik aranmamaktadır. Ancak mobil satış temsilciği alanında deneyimli olan adayların başvuruları ön değerlendirme kapsamında yer alacaktır. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları gerekmektedir. Askerliğini yapmayan erkek adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir. Başvurular 31 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir. Şekerbank bu tarihten sonra uygun gördüğü adaylar ile iletişme geçecektir.

Şekerbank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-mobil-satis-temsilcisi-1784326?

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,354TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol