Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacak!

ING Bank, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacak!
I

-

Bankalara gelen çağrıları kaliteli hizmet anlayışı ile yanıtlamak, müşteri şikayetlerine çözümler bulmak, banka ürünlerinin satışlarını yapmak için ING Bank, banka personel alımları yapacak.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları yapacağını açıklayan ING Bank, alım yapacağı personelleri sürekli ve tam zamanlı istihdam edecek.

En ön lisans personeller alınıp, adayların 28 yaşını geçmemiş olmaması istenmektedir.

7-24 vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, çalışma saati değişimlerinden etkilenmeyecek adayların başvuru yapmasını isteyen banka, tüm adayların son 6 aylık dönemde SGK kayıtlarının olmamasını, İşkur’un finanse ettiği Mesleki Eğitim Kursuna dahil olabilmelerini talep etmektedir.

Açılan banka iş ilanı kapsamında sunulan bir diğer kriter ise adayların insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olması, insanlara karşı her zaman güler yüzlü ve çözüm odaklı yaklaşmaları, müşteri odaklı çalışma performansı göstermeleri, ING Bank misyon ve vizyonunun en iyi şekilde karşı tarafa aktarılmasıdır. Satış ve ikna yeteneğinin gelişmiş olması, adayların her zaman kendilerine güvenmesi, diksiyonlarını çok güzel kullanmaları, başkalarına yardım etmeleri istenmektedir.

Banka iş ilanı başvurusu yapacak erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları yahut en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Açılan iş ilanı kapsamında deneyimlilik aranmayıp, adayların her zaman bir adım önde olabilmeleri, sorumlulukları eksiksiz ve zamanında yerine getirebilmeleri istenmektedir.

ING Bank iş başvurusu 31 Aralık 2017 tarihinde sona erecek olup, adaylar Kahramanmaraş’ta istihdam edilecekler. Bu nedenle bireylerin bu lokasyonda ikamet ediyor olmaları istenip, detaylı bir CV bırakmaları talep edilmektedir.

ING Bank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-k-maras-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1907701

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,354TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol