AVM’lerden Yılbaşı Çekilişleri!

0

Yılbaşının yaklaşması ile birlikte Alışveriş Merkezleri çeşitli aktiviteler hazırlamaya başladılar.

Armada, Mercedes Benz C-Serisi Cabriolet Veriyor!

Armada Alışveriş Merkezi, müşterilerinin kendi mağazalarından yapacakları her 200 TL değerindeki harcamama için Mercedes Benz C-Serisi Cabriolet marka için çekiliş hakkı verecek. Çekilişe katılmak isteyenlerinde 22 Şubat 2018 tarihine kadar alışverişlerini yapmaları gerekiyor. Çekiliş tarihi ise 28 Şubat 2018 olarak belirlendi.

Panorama, BMW 118 Veriyor!

Panora Alışveriş Merkezi de Armada’yla aynı şekilde müşterilerine araç için çekiliş hakkı verecek. Müşterilerin söz konusu çekilişe katılmaları için 150 TL değerinde alışveriş yapmaları gerekiyor. Alışverişin 15 Şubat 2018’e kadar yapılması gerekip, çekiliş sonucunda kazanana ise BMW 118 verilecek.

Taurus, Mercedes CLA 200 FL Comfort 2017 ve iPhone X Veriyor!

Taurus Alışveriş Merkezi ise 1 kişiye Mercedes CLA 200 FL Comfort 2017 model otomobil, 4 kişiye iPhone X ve 14 kişiye de Samsung UE49MU7500 LED TV verecek. Bu hediyeleri kazanmak isteyenlerin yapmaları gerekenler ise 15 Şubat tarihine kadar 200 TL’lik alışveriş.

CEPA’dan Çifte Bayram!

CEPA Alışveriş Merkezi ise hem 10. yıla özel hem de yeni yıla özel iki ayrı çekiliş yapacak. Müşterilerin CEPAKART ya da CEPASO ile gün içerisinde 200 TL ve üzeri alışveriş yapmaları gerekiyor. 10 tane Mini Cooper verecek olan CEPA AVM, 10. yıla özel çekilişi 15 Ocak’ta, yıl başı çekilişini ise 20 Ocak’ta yapacak.

ANKAmall’da benzer şekilde 1 şanslı müşterisine Mercedes C 180 Comfort hediye edecek. Bireylerin yapmaları gereken ise 20 Şubat tarihine kadar 200 TL ve üzeri alışveriş.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın