Bankacılar Arası İlanların Tek Adresi! Bankacidanal.com

0

Bankacidanal.com sitesi bankacılar arası ilan, iletişim ve etkileşim sağlanması amacıyla hayata geçirilmiştir. Sitenin esas amacı sadece banka çalışanlarının üye olması şeklinde planlanmışken; gelen yoğun talepler üzerine bankadan emekli olmuş kişilerin üyelikleri de belirli şartlar dahilinde kabul edilmektedir.

Bankacidanal.com Sitesine Üyelik

Siteye üye olmak için öncelikle bir bankada çalışıyor olmak veya bir bankadan emekli olmak gereklidir. Sadece bankaların kurumsal mail adresleri ile üye olunabilen bu sitenin amacı banka çalışanlarını ve bankadan emekli olanları tek bir platform altında toplamak, birbirleri ile etkileşebilmelerini, yardımlaşabilmelerini, alışveriş yapabilmelerini, satın alınacak bir ev, araba vb. bir ürünü bankacıdan almak isteyenlerin ortak noktada buluşmasını sağlamaktır.

Siteye üyelik gerçekleştirildikten sonra üyelik sırasında belirtilen kurumsal mail adresine onay linki gönderilir. Bu sayede üye olan kişinin banka çalışanı olup olmadığı da kontrol edilmiş olur.

Siteye halen bir bankada çalışan kişilerin yanı sıra bir bankadan emekli olmuş kişiler de üye olabilmektedirler. Ancak bu kişilerde üyelik sırasında bir bankacının kurumsal mail adresini referans gösterebiliyor olmaları şartı aranır.

Bankacidanal.com Sitesinin Kuruluş Amacı

Bankacidanal.com sitesinin kuruluş amacı bankacıların bir arada toplanmasıdır. Bu toplanmanın üye olan kişiler çeşitli faydaları vardır. Her meslek grubunda faaliyet gösteren kişilerin meslektaşları ile bir arada olmaktan keyif aldıkları fikrinden yola çıkılacak olursa; bu sitenin amacı da daha iyi anlaşılacaktır. Bankacılar ilan vermek veya ilan aramak istediklerinde bu siteden faydalanabilecekleri gibi, bir anlamda birbirleri ile dayanışma içinde olup, işbirliği yapma imkanı da bulabilirler.

Sadece Bankacıların Yer Aldığı Tek Site

Sitede yayınlanan ilanlar sadece üye olan kişiler tarafından görülebilmektedir. Üyelik sırasında bankacı olunduğunun ya da banka emeklisi olunduğunun teyidinin alındığı düşünülürse, bankacidanal.com sitesi içinde yer alan ilanları ve tüm içerikleri sadece bankacıların görebildiği anlaşılabilir.

Sitede çeşitli kategorilerde ilanlar bulunup, bu ilanların alım ve satımı ve kiralanması bankacılar arasında gerçekleşir. Böylece banka çalışanlarının kendi arasında alım satım yapabilmesinin, işbirliği içinde olmasının ve dayanışmasının da yolu açılmış olur. Bankacidanal.com sitesi aracılığıyla bankacılar arasında ikinci el araba satışı yapılabilmekle birlikte, kiralık konut ilanları da verilip yeni bankacı kiracılar aranabilir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın