Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka Çağrı Merkezi Uzman Yardımcı Alımı Yapacak!

Fibabanka Çağrı Merkezi Uzman Yardımcı Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Fibabanka, İstanbul’da şubesinde görevlendirmek üzere 1 banka personel alımı yapacak.

Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı iş ilanı yayınlayan Fibabanka, en az ön lisans mezunu banka personel alımı gerçekleştirecek.

İstanbul’da istihdam edilecek adayların bu lokasyonda ikamet ediyor ya da bu lokasyona ulaşım problemlerinin olmaması istenmektedir. Banka imajını ön planda tutarak belirlenen hedefler doğrultusunda bankanın ürün ve hizmetlerinin satışlarını yapma görevini gerçekleştirecek olan adayların MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmaları istenmektedir.

Outbound çağrılarında görev alacak adayların, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, yaratıcı ve aynı zamanda da gelişime, öğrenmeye her zaman açık olmaları, müşteri odaklı çalışmaları, müşterilere bankanın misyon ve vizyonunun en iyi şekilde yansıtılması, her zaman açık fikirli olmaları, rekabetçi olup, bankacılık sektöründe kariyer hedeflemeleri istemektedir.

Ekip çalışmalarında başarılı olabilecek adayların banka iş başvurusu yapmasını isteyen banka, ekibe uyum sağlamalarını, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olmasını, insanlara karşı güler yüzlü olmalarını talep etmektedir.

Satış deneyimi olan adayların başvuruları ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecek olup, başvuru yapacak erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları istenmektedir. Askerliğini tecil ettirenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Son Başvuru Tarihi 16 Aralık!

Fibabanka iş ilanı başvuruları 16 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra iş başvurularını değerlendirip, uygun gördüğü adaylar ile iletişime geçecektir.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-cagri-merkezi-uzman-yardimcisi-1765295?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.