Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası, Part-Time Personel Alımları Yapacak!

Yapı Kredi Bankası, Part-Time Personel Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası, çok sayıda şubeleri için banka personel alımları yapacak.

Gişe Destek Yetkilisi alımları yapacak olan Yapı Kredi Bankası, söz konusu iş için deneyimlilik aramamaktadır. Gişe Destek Yetkilisi işi kapsamında deneyimi olmayan adayların başvuruları da kabul edilecektir.

Part time yani yarı zamanlı olarak istihdam edilecek olan adaylar, Pazartesi ve cuma günleri çalışacaklardır. Bu günlere ek olarak bankanın yoğun günleri de çalışacak olan bireylerin, esnek ve yarı zamanlı çalışma saatlerine uyum sağlamaları, bu çalışma saatlerinin onlar için uygun olması istenmektedir. Alım yapılacak şubeye ve lokasyona göre adayların işe ulaşım problemlerinin olmaması istenmektedir.

Prezantabl olunmasına çok önem veren Yapı Kredi Bankası, adayların aynı önem vermelerini, insan ilişkilerinin iyi olmasını, insan iletişimlerinin kuvvetli olmasını, insanlara karşı her zaman güler yüzlü olup, sorunlara karşı çözüm odaklı yaklaşılmasını, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde karşı tarafa yansıtılmasını, ekip çalışmalarında başarılı olmalarını istemektedir.

Banka iş ilanı başvurusu yapacak adayların üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmalarını isteyen banka, tercihen de İktisadi ve İdari Bilimler ile Mühendislik fakültesinin bölümlerinden mezun olunmasını istemektedir. 3 ve 4. sınıf üniversite öğrencilerinin de  banka iş başvuruları değerlendirilecek olup, öğrencilerin ders saatleri ile iş saatlerinin aynı olmaması istenmektedir.

28 ve altındaki yaş gruplarındaki bireylerin banka iş ilanına başvuru yapmalarını isteyen banka, tüm adayların MS Office programlarını biliyor olmalarını istemektedir. Başvurular 11 Aralık 2017’de sona erecektir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-kobi-musteri-iliskileri-yoneticisi-1722107?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.