Ana SayfaGündemKuveyt Türk'ten Altın Bankacılığı Alanında Üst Düzey Başarı!

Kuveyt Türk’ten Altın Bankacılığı Alanında Üst Düzey Başarı!

-

Kuveyt Türk Katılım Bankası Genel Müdür Yardımcısı İrfan Yılmaz, katılım bankalarının sahip olduğu pazar payının her geçen gün genişlediğini ifade etti.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Genel Müdür Yardımcısı İrfan Yılmaz, katılım bankacılığı sektörü hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Her geçen gün sahip olunan Pazar payının genişlediğini ifade eden Yılmaz, Türkiye ekonomisine sunulan katkı payının da giderek yükseleceğini ifade etti.

Katılım Bankaları Eksik Ürünlerini Tamamlamalı

Devam eden süreçlerde katılım bankalarının sahip olduğu müşteri portföyünün önemli ölçüde genişleyeceğini ön gördüklerini ifade eden Yılmaz, katılım bankalarında eksik ürün grupları için tamamlama ve şube sayılarında çoğaltma işlemlerinin gündemde olduğunu ifade etti. Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın altın bankacılığı alanında önemli bir pay sahibi olduğunu hatırlatan Yılmaz, tonlarca yastık altı altının ekonomiye kazandırılması konusunda Kuveyt Türk’ün önemli bir görev üstlendiğini ifade etti.

Son 10 aylık süre zarfında Darphane’de tam 38 tonluk ziynet altını imal edildiğini ifade eden Yılmaz, vatandaşların altına gösterdikleri talebin giderek yükseldiğini belirtti. Katılım Bankacılığı sektörünün büyümesinin, Türkiye ekonomisi için önemli bir katkı olduğunu kaydeden Yılmaz, yaşanan tüm gelişmelere Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın hızlı adapte olduğunu ve kararlı büyüme anlayışını sürdürdüğünü ifade etti.

Yakın dönemde katılım bankacılığının pazarda sahip olduğu payın yükseleceğini dile getiren Yılmaz, hem Türkiye çevresinde, hem de Dünya genelinde yaşanan siyasi ve politik gelişmelerin Kuveyt Türk için olumsuz bir etki oluşturmadığını kaydetti. Açıklamalarında bankaların kendi iç dinamiğinin hem büyüme oranları, hem de pazar payının yükseltilmesi adına önemini vurgulayan Yılmaz, bu durumu temele koyarak Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın hem şube sayısını yükseltme yönünde faaliyet göstereceğini, hem de sahip olunan pazar payının yükseltilmesi adına çalışmalar yapılacağını ifade etti.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler