İşveren Markası Konferansı Garanti Bankası’nın Sponsorluğunda Gerçekleşti!

0

Bugün İstanbul’da düzenlenen İşveren Markası Konferansı (People Make the Brand) beşinci kez ana sponsorluğunu üstlendi.

Gün boyunca süren etkinlik esnasında Universum’un düzenlediği “2017 İdeal İşverenler Araştırması”nın sonuçları da katılımcılar ile paylaşıldı. Son 5 yıldır hem Türkiye’den, hem de dünyanın birçok yerinden profesyonellerin işveren markasının sahip olduğu önemi gerçek örnerkler eşliğinde paylaştıkları bir konferans olarak tanınan “İşveren Markası Konferansı”nın bu yılki gündeminde “Çalışan Deneyimi” vardı. Konferans esnasında güçlü bir işveren markasını inşa etmeye dair ipuçları paylaşımı yapılırken, aynı zamanda çalışanların kurumda yaşadığı tüm deneyimlerin zenginleştirilmesi adına önemli yöntemler de paylaşıldı.

Garanti Bankası İşveren Markası Olgusuna Hassasiyetle Yaklaşıyor

Düzenlenen konferans hakkında açıklamalarda bulunan Garanti Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Osman Tüzün, bu yıl beşinci kez düzenlenen İşveren Markası Konferansı’na sponsor olmaktan mutluluk duyduklarını, banka olarak kurumların sahip olduğu marka kimliğinin önemini ve değerini “İşveren Markası” olgusuna büyük bir hassasiyet ile yaklaştıklarını ifade etti.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Mobil Grup Asistanı Alımı Yapıyor!

Gösterdikleri bu yaklaşımın, insan kaynakları stratejisini belirleme aşamasında en önemli yapı taşı olan çalışanlar için önemli bir katma değer oluşturduğunu ifade eden Tüzün, Garanti Bankası çalışanlarının “İyi ki Garantiliyim” diyebilmesi adına markaya değer kazandırma adına çalışmalara devam edeceklerini ifade etti.

Türkiye’de işveren markası uygulamaları ile hem tercih edilen, hem de örnek alınan bir kurum haline gelmiş olmaktan büyük bir gurur duyduklarını ifade eden Tüzün, People Make the Brand projesinin hem konuşma yapan kişilerin sahip olduğu profilin zengin olması, hem de birçok önemli bilgi paylaşımının gerçekleştirilmesiyle takip edilmesi gereken bir proje olduğunu vurguladı.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın