Ana SayfaGündemİşveren Markası Konferansı Garanti Bankası'nın Sponsorluğunda Gerçekleşti!

İşveren Markası Konferansı Garanti Bankası’nın Sponsorluğunda Gerçekleşti!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bugün İstanbul’da düzenlenen İşveren Markası Konferansı (People Make the Brand) beşinci kez ana sponsorluğunu üstlendi.

Gün boyunca süren etkinlik esnasında Universum’un düzenlediği “2017 İdeal İşverenler Araştırması”nın sonuçları da katılımcılar ile paylaşıldı. Son 5 yıldır hem Türkiye’den, hem de dünyanın birçok yerinden profesyonellerin işveren markasının sahip olduğu önemi gerçek örnerkler eşliğinde paylaştıkları bir konferans olarak tanınan “İşveren Markası Konferansı”nın bu yılki gündeminde “Çalışan Deneyimi” vardı. Konferans esnasında güçlü bir işveren markasını inşa etmeye dair ipuçları paylaşımı yapılırken, aynı zamanda çalışanların kurumda yaşadığı tüm deneyimlerin zenginleştirilmesi adına önemli yöntemler de paylaşıldı.

Garanti Bankası İşveren Markası Olgusuna Hassasiyetle Yaklaşıyor

Düzenlenen konferans hakkında açıklamalarda bulunan Garanti Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Osman Tüzün, bu yıl beşinci kez düzenlenen İşveren Markası Konferansı’na sponsor olmaktan mutluluk duyduklarını, banka olarak kurumların sahip olduğu marka kimliğinin önemini ve değerini “İşveren Markası” olgusuna büyük bir hassasiyet ile yaklaştıklarını ifade etti.

Gösterdikleri bu yaklaşımın, insan kaynakları stratejisini belirleme aşamasında en önemli yapı taşı olan çalışanlar için önemli bir katma değer oluşturduğunu ifade eden Tüzün, Garanti Bankası çalışanlarının “İyi ki Garantiliyim” diyebilmesi adına markaya değer kazandırma adına çalışmalara devam edeceklerini ifade etti.

Türkiye’de işveren markası uygulamaları ile hem tercih edilen, hem de örnek alınan bir kurum haline gelmiş olmaktan büyük bir gurur duyduklarını ifade eden Tüzün, People Make the Brand projesinin hem konuşma yapan kişilerin sahip olduğu profilin zengin olması, hem de birçok önemli bilgi paylaşımının gerçekleştirilmesiyle takip edilmesi gereken bir proje olduğunu vurguladı.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.