Ana SayfaBanka İş İlanlarıAnadolubank, Sistem Geliştirme Departmanına Personel Alımı Yapacak!

Anadolubank, Sistem Geliştirme Departmanına Personel Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank, Bilgi Teknolojileri Bölümü, Sistem Geliştirme departmanında istihdam etmek üzere Sistem Analisti alımı gerçekleştirecek.

Banka iş ilanı yayınlayan Anadolubank, başvuru yapacak adayların  üniversitelerine 4 senelik fakültelerinden mezun olmalarını istemektedir. Endüstri Mühendisliği ya da Bilgisayar Mühendisliği yahut MIS ya da İşletme mezunu olan adayların başvuruları ön değerlendirme kapsamında yer alacak olup, tüm adayların analist pozisyonunda en az 2 sene olmak üzere tecrübe edinmiş olmaları istenmektedir.

Söz konusu banka personel alımlarında tüm adayların İngilizce dil bilgisinin olmasını isteyen Anadolubank, tüm adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmasını, insan ilişki ve iletişimlerinin güçlü olmasını, raporlama ve sunum becerilerinin gelişmiş olmasını, analiz yapmada konusunda iyi olmalarını, yaratıcı düşünceye sahip olup aynı zamanda da dinamik olmalarını, her zaman sonuç odaklı çalışıp, çok iyi bir takipçi olmalarını, dokümantasyon kapsamında da son derece dikkatli ve titiz çalışmalarını istemektedir.

Tam Zamanlı İstihdam!

Tam zamanlı olarak İstanbul’un Anadolu yakasındaki Anadolubank şubesinde görev alacan bireylerin bu lokasyona ulaşım problemlerinin olmaması istenirken, erkek adayların ise askerliklerini yapmış, askerlikten muaf ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Başvurular 24 Aralık’ta Son!

Prezantabl olunmasına önem veren banka, tüm adayların aynı önemi vermelerini, ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmalarını, güler yüzlü ve sorumluluk bilincinin yerinde olmasını, işleri zamanında ve eksiksiz yerine getirmelerini istemektedir. Banka iş başvurusu 24 Aralık 2017 Pazar günü sona erecektir. 24 Aralık tarihinden sonra uygun görülen aday ile banka iletişme geçecektir. Adayların detaylı bir CV bırakmaları gerekmektedir.

Anadolubank’ın iş ilanına başvuru yapmak için aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-sistem-analisti-1902674?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.