Kuveyt Türk Katılım Bankası, Engelli Personel Alımları Yapacak!

0
Kuveyt Türk Katılım Bankası, Engelli Personel Alımları Yapacak!

Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Engelli Personel alımları yapılacağı bildirildi.

Başlıklar

Kuveyt Türk Katılım Bankası Engelli Personel Alımı

Kuveyt Türk Katılım Bankası yayınladığı banka iş ilanına başvuru yapacak adayların tercihen üniversite mezunu olmaları istenmektedir. Adayların, sağlık kurulu raporlarında yazan işgücü kaybı derecesini, engellerini ve tercih ettikleri işi CV’lerinde detaylı bir şekilde belirtmelerini isteyen Kuveyt Türk Katılım Bankası, erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmalarını ya da muaf durumunda olmalarını istemektedir. Söz konusu iş ilanı kapsamında adayların etkin ve aktif bir şekilde iletişim kurmalarını, insan ilişkilerinin iyi olmasını, güler yüzlü, pozitif olmalarını, bankanın misyon ve vizyonunu iyi bir şekilde yansıtabilmelerini, müşteri ve başarı odaklı çalışıp, müşterilere her zaman yardımcı olmalarını istemektedir.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Prezantabl olunmasına, dış görünüme özen göstermeye her zaman önem veren Kuveyt Türk Katılım Bankası, banka iş başvurusu yapacak adayların da aynı önemi vermelerini, işlerinde özverili olmalarını, sorumluluklarını eksiksiz bir şekilde zamanına yerine getirmelerini istemektedir.

Son Başvuru Ne Zaman?

Tecrübesiz adayların da başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Başvuru yapacak adaylar Konya Organize Sanayi Şubedeki Operasyon Yetkilisi pozisyonu için değerlendirmeye alınacaktır. Son başvuru tarihi belirtilmemiştir.

Bu iş ilanı ilk olarak bankanın kendi internet sitesinde (katilbize.com’da) yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.katilbize.com/CJ6PN69GQ9VUYEBUSQ8ND7GD6A.JOB
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın