Ana SayfaBanka İş İlanlarıAlbaraka Türk Katılım Bankası, Proje Finansmanı Uzmanı Alımları Yapacak!

Albaraka Türk Katılım Bankası, Proje Finansmanı Uzmanı Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Albaraka Türk Katılım Bankası, sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam etmek üzere Proje Finansmanı Uzmanı alımları yapacak.

Albaraka Türk’ün açmış olduğu banka iş ilanına başvuru yapacak adayların en az üniversite mezunu olmaları, üniversitelerin ise 4 yıllık bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Yüksek lisans ya da doktora yapmış adayların başvuruları ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecek olup, adayların katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli olmaları, proje finansman ve satın alma kredilerinde ilk olarak projenin ekonomik ve mali projeksiyonunu yürütmekten sorumlu olmaları, hukuki, teknik projeksiyonların takiplerini sağlayarak kredi onay sürecine destek çalışmalarında rol alabilmeleri, projenin finansman yapısını oluşturabilmeleri, finansman ayrıntıları ile ilgili yapı ve fiyat analizlerini çalışabilmeleri, alınan yönlendirme doğrultusunda teklif ile niyet mektuplarını hazırlayabilmeleri istenmektedir.

Söz konusu banka personel alımı kapsamında erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları, tüm adayların ileri seviyede İngilizce dil bilgilerinin olması, raporlama ve sunum yeteneklerinin gelişmiş, ileri seviyede Excel kullanabilmeleri, iş planı ile fizibilite analizleri, nakit akış projeksiyonlarının hazırlanması ve benzeri gibi teknik yetkinlikler kapsamında tecrübeli olmaları, söz konusu iş kapsamında en az 3 sene olmak üzere deneyim sahibi olmuş olmaları,  projenin teknik, mali, ticari ve hukuksal olarak değerlendirilmesi için bağımsız danışmanlar ile iletişimin kurulabilinmesi istenmektedir.

Adaylar İstanbul’da istihdam edilecek olup, İstanbul’da ikamet ediyor olmaları istenmektedir. Banka iş başvuruları ise 31 Aralık 2017 tarihinde kapanacaktır. Bu tarihten sonra banka uygun gördüğü adaylar ile iletişime geçecektir.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-proje-finansmani-uzmani-1908007?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.