Albaraka Türk Katılım Bankası, Proje Finansmanı Uzmanı Alımları Yapacak!

Albaraka Türk Katılım Bankası, sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam etmek üzere Proje Finansmanı Uzmanı alımları yapacak.

Albaraka Türk’ün açmış olduğu banka iş ilanına başvuru yapacak adayların en az üniversite mezunu olmaları, üniversitelerin ise 4 yıllık bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Yüksek lisans ya da doktora yapmış adayların başvuruları ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecek olup, adayların katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli olmaları, proje finansman ve satın alma kredilerinde ilk olarak projenin ekonomik ve mali projeksiyonunu yürütmekten sorumlu olmaları, hukuki, teknik projeksiyonların takiplerini sağlayarak kredi onay sürecine destek çalışmalarında rol alabilmeleri, projenin finansman yapısını oluşturabilmeleri, finansman ayrıntıları ile ilgili yapı ve fiyat analizlerini çalışabilmeleri, alınan yönlendirme doğrultusunda teklif ile niyet mektuplarını hazırlayabilmeleri istenmektedir.

Söz konusu banka personel alımı kapsamında erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları, tüm adayların ileri seviyede İngilizce dil bilgilerinin olması, raporlama ve sunum yeteneklerinin gelişmiş, ileri seviyede Excel kullanabilmeleri, iş planı ile fizibilite analizleri, nakit akış projeksiyonlarının hazırlanması ve benzeri gibi teknik yetkinlikler kapsamında tecrübeli olmaları, söz konusu iş kapsamında en az 3 sene olmak üzere deneyim sahibi olmuş olmaları,  projenin teknik, mali, ticari ve hukuksal olarak değerlendirilmesi için bağımsız danışmanlar ile iletişimin kurulabilinmesi istenmektedir.

Adaylar İstanbul’da istihdam edilecek olup, İstanbul’da ikamet ediyor olmaları istenmektedir. Banka iş başvuruları ise 31 Aralık 2017 tarihinde kapanacaktır. Bu tarihten sonra banka uygun gördüğü adaylar ile iletişime geçecektir.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-proje-finansmani-uzmani-1908007?

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.