Anadolubank, Finans Departmanına Personel Alımı Yapacak!

0

Anadolubank, İzmir’deki şubesinin finans departmanında istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Yatırım Uzmanı alımı yapacağını duyuran Anadolubank, banka iş başvurusu yapacak olan adayların en az üniversite mezunu olmalarını talep etmektedir.

Açıklanan banka iş ilanı kapsamında istenilen kriterler arasında bireylerin üniversiteleri ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmaları bulunmaktadır. Tüm adayların Düzey 3 ve Türev araçlar lisanlarına sahip olmalarını isteyen banka, aynı zamanda da hisse senedi, Viop, Forex piyasa bilgisi konusuna da son derece hakim olmalarını istemektedir.

Başlıklar

Satış Yapma Konusunda 3 Sene Deneyim Şartı!

Sürekli ve tam zamanlı istihdam edilecek adayların bankaların yatırım işlemlerinde ya da aracı kurumlarda satış yapma konusunda en az 3 yıl olmak üzere deneyim sahibi olmuş olmaları istenirken, müşteri portföyü bulunan adayların yapacakları banka iş başvurusu ise ön değerlendirme kapsamında değerlendirmeye alınacaktır.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

Adaylar İzmir’de İstihdam Edilecek!

Adaylar İzmir’de istihdam edileceğin dolayı ya bu lokasyonda ikamet ediyor ya da ikamet edebilecek pozisyonda yer almaları, işe ulaşım problemlerinin olmaması istenmektedir. Ekip çalışmalarına önem verilip, adayların da aynı önemi vermesi, ekip çalışmalarına uyum sağlamaları, ekipte istenilen başarının elde edilmesi, alınan sorumlulukların zamanında yerine getirilmesi, Anadolubank’ın misyon ve vizyonunun ise en iyi şekilde yansıtılması istenmektedir.

Başvurular 1 Ocak 2018 Pazartesi günü sona erecektir. Açılan iş ilanı bu tarihten sonra kaldırılıp, banka uygun gördüğü aday ile iletişme geçecektir.

Anadolubank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-yatirim-uzmani-1908100?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın