Garanti Bankası, Çağrı Merkezi Birimi için Personel Alımları Yapacak!

Garanti Bankası, Çağrı Merkezi Birimi’nde istihdam etmek üzere en az  ön lisans mezunu banka personel alımları yapacak.

Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapacak olan Garanti Bankası, banka iş başvurusu yapacak adayların 30 ve üzeri yaşta olmalarını istemektedir. Lisans mezunu olan adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacak olup,  ön lisans, lisans ya da yüksek lisans öğrencisi olan adayların başvuruları da değerlendirmeye alınacaktır. Ancak öğrenci adayların okulda devam zorunluluklarının bulunmaması gerekmektedir.

İstanbul ve Sivas lokasyonlu iş ilanı yayınlayan banka, adayların başvuru yapacak ile göre o lokasyonda ikamet etmelerini ya da işe ulaşım sorunlarının bulunmamasını, sorumluluk bilincinin gelişmiş olmasını istemektedir.

İstanbul’da istihdam edilecek bireyler haftanın herhangi 5 günü sabah saat 09.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında, Sivas’ta istihdam edilecek bireyler ise günde 6,5 saat olmak üzere haftanın 6 günü çalışacaklardır. Bu nedenle de adayların söz konusu çalışma düzenine uyum sağlamaları istenmektedir. Yine İstanbul için banka iş başvurusu yapacak erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları istenirken, Sivas için başvuru yapacakların ise yine ya askerliklerini yapmış ya da en az 1 sene tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Söz konusu banka iş ilanı için tüm adayların iletişim becerilerinin gelişmiş, ikna yeteneklerinin kuvvetli, satış yapma konusunda da istekli olmaları istenmektedir. Yapılacak iş kapsamında deneyimlilik aranmayıp, İstanbul için başvurular 11 Ocak’ta, Sivas için ise 5 Ocak’ta sona erecektir.

Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-istanbul-1427742?

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-sivas-1427743?

İlgili:  TEB Aktif Satış Temsilcisi Personel Alımları!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.