Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB, Arval-Araç Takip Yetkilisi Alımı Yapacak!

TEB, Arval-Araç Takip Yetkilisi Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası (TEB), İstanbul’daki şubesinin Lojistik departmanında sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam etmek üzere banka personel alımı gerçekleştirecek.

Arval-Araç Takip ve Lojistik Yetkilisi alımı yapacak olan TEB, banka iş başvurusu yapacak adayların en az üniversite mezunu olmalarını istemektedir.  Uzman pozisyonunda göreve başlayacak bireylerin, İngilizce bilgilerinin olması, MS Office programları hakkında donanımlı bilgiye sahip olmaları ve programları ileri seviyede kullanabiliyor olmaları, bunun yanı sıra ileri seviyede de bilgisayar kullanabilmeleri istenmektedir.

Banka iş ilanı kapsamında erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmaları istenirken, tüm adayların ehliyet almayı hak etmiş olmaları, takip yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir.

Lojistik ve Teslimat birimi içinde yer alan tüm işlemlere destek olmak, araç takip cihazlarının gümrük ve BTK kayıt işlemlerinin takiplerinin sağlanması, araç takip cihazlarının takiplerinin sağlanması ve bayilere gönderiminin yapılması, müşteriler ile iletişim halinde olarak cihazların araçlara takılması ve sonrasında ise aktif hale getirilmesi, araç takip cihazlarının IT sistemine girişlerinin yapılması ve sonrasında ise kontrollerinin sağlanması, yine araç takip cihazlarında meydana gelebilecek problemlerde tedarikçi ile yazışmaların sağlanması görevleri yapılacaktır.

Bu kapsam da banka iş başvurusunda bulunacak bireylerin koordinasyon yeteneklerinin gelişmiş, her zaman müşteri odaklı çalışmaları, sonuca odaklanmaları, insan ilişkilerinin kuvvetli, iletişimlerinin gelişmiş olması, diksiyonlarını düzgün bir şekilde kullanabiliyor olmaları istenmektedir. Ekip çalışmalarına önem veren banka, aynı önemi adayların da vermeleri istenmektedir. Adaylardan en az 2 sene olmak üzere deneyimlilik istenip, başvurular ise 20 Ocak 2018 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra banka uygun gördüğü aday ile iletişme geçecektir.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-teb-arval-arac-takip-ve-lojistik-yetkilisi-1921550?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.