Burgan Bank, Ön Lisans Mezunu Banka Personel Alımları Yapacak! Son Başvuru 25 Ocak 2018’de!

Her geçen gün daha fazla sayıda kurumsal, özel, perakende ve ticari bankacılık müşterisine hizmet veren ve kuveyt merkezli bir banka olan Burgan Bank, personel alımı yapacak.

Her geçen gün daha fazla sayıda kurumsal, özel, perakende ve ticari bankacılık müşterisine hizmet veren ve kuveyt merkezli bir banka olan Burgan Bank, personel alımı yapacak.

Şube Operasyon Yetkilisi alımı yapacağını açıklayan Burgan Banka, banka iş başvurusu yapacak adayların en az ön lisans mezunu olmalarını isterken, lisans mezunu olan adayların yapacakları başvurular ön değerlendirmeye alınacaktır.

Söz konusu banka personel alımı kapsamında adaylar sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek olup, tüm adayların bankacılık şube operasyon bölümünde en az 3 sene olmak üzere tecrübe edinmiş olmaları istenmektedir. Tecrübesi olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyip, erkek adayların ise askerlik hizmetini tamamlamış olmaları istenmektedir. Askerliğini yapmamış ya da tecil ettirmiş olan erkek adayların başvuruları da değerlendirilmeyecektir.

Burgan Bank’taki tüm operasyonel ve nakit işlemlerinin yapılması görevini yapacak olan bireylerin şubede gerçekleştirilen tüm nakit işlemleri konusunda bilgi sahibi, söz konusu işe hakim, kasa sayımı, kasa mutabakatı, gişe, krediler, nakit işlemleri ile birlikte dış ticaret konusunda da donanımlı bilgi sahibi olmaları, müşterek muhafaza kurallarını bilmeleri istenmektedir.

Mersin’deki Burgan Bank şubesinde istihdam edilecek bireylerin, bu lokasyonda ikamet etmeleri talep edilmektedir. Yine aynı zamanda söz konusu banka iş ilanına ilişkin olarak tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli, sorumluluk bilincinin  olması, bankanın misyon ve vizyonunun en iyi şekilde yansıtılması istenmektedir. Başvurular 25 Ocak 2018 tarihinde sona erecektir.

Burgan Bank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-mersin-sube-operasyon-yetkilisi-1924459?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.