Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank, Ön Lisans Mezunu Banka Personel Alımları Yapacak! Son Başvuru 25...

Burgan Bank, Ön Lisans Mezunu Banka Personel Alımları Yapacak! Son Başvuru 25 Ocak 2018’de!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Her geçen gün daha fazla sayıda kurumsal, özel, perakende ve ticari bankacılık müşterisine hizmet veren ve kuveyt merkezli bir banka olan Burgan Bank, personel alımı yapacak.

Şube Operasyon Yetkilisi alımı yapacağını açıklayan Burgan Banka, banka iş başvurusu yapacak adayların en az ön lisans mezunu olmalarını isterken, lisans mezunu olan adayların yapacakları başvurular ön değerlendirmeye alınacaktır.

Söz konusu banka personel alımı kapsamında adaylar sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek olup, tüm adayların bankacılık şube operasyon bölümünde en az 3 sene olmak üzere tecrübe edinmiş olmaları istenmektedir. Tecrübesi olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyip, erkek adayların ise askerlik hizmetini tamamlamış olmaları istenmektedir. Askerliğini yapmamış ya da tecil ettirmiş olan erkek adayların başvuruları da değerlendirilmeyecektir.

Burgan Bank’taki tüm operasyonel ve nakit işlemlerinin yapılması görevini yapacak olan bireylerin şubede gerçekleştirilen tüm nakit işlemleri konusunda bilgi sahibi, söz konusu işe hakim, kasa sayımı, kasa mutabakatı, gişe, krediler, nakit işlemleri ile birlikte dış ticaret konusunda da donanımlı bilgi sahibi olmaları, müşterek muhafaza kurallarını bilmeleri istenmektedir.

Mersin’deki Burgan Bank şubesinde istihdam edilecek bireylerin, bu lokasyonda ikamet etmeleri talep edilmektedir. Yine aynı zamanda söz konusu banka iş ilanına ilişkin olarak tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli, sorumluluk bilincinin  olması, bankanın misyon ve vizyonunun en iyi şekilde yansıtılması istenmektedir. Başvurular 25 Ocak 2018 tarihinde sona erecektir.

Burgan Bank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-mersin-sube-operasyon-yetkilisi-1924459?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,216TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.