Gündem TEB’den Esnaflara Özel 3 Ay Geri Ödemesiz Kredi!

TEB’den Esnaflara Özel 3 Ay Geri Ödemesiz Kredi!

Son Güncelleme:

Türk Ekonomi Bankası, yıl sonuna özel olarak düzenlediği kredi kampanyası sayesinde esnafların 3 ay geri ödemesi olmayan kredi sağlayacağını duyurdu.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), düzenlediği kredi kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Küçük işletme sahipleri için özel olarak hazırlanan kredi ürünü sayesinde temin edilen ticari taksitli kredilerin ilk üç ayı için ödemesiz dönem uygulaması yapılabilecek.

Üst Limit 250 bin TL!

Küçük esnafların nakit problemlerini çözüme kavuşturmalarını, ihtiyaç duydukları nakit desteklerini temin edebilmeleri adına 250 bin Türk Lirası’na kadar ticari taksitli kredi kullandıracak olan Türk Ekonomi Bankası, bu krediler için 36 aya kadar vadelendirme imkânı sağlayacak.

29 Aralık 2017 tarihine kadar yapılan ticari taksitli kredi başvuruları için geçerli olacak olan kampanyada dileyen esnaflar ilk taksitlerini 3 ay erteleyebilecekler.

Son Başvuru Tarihi 29 Aralık 2017!

Düzenlenen kampanya hakkında bilgi veren Türk Ekonomi Bankası KOBİ Bankacılığı Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili Turgut Boz, banka olarak Türkiye’de hizmet veren küçük işletmelerin hem sağlıklı bir büyüme, hem de sürdürülebilir bir büyüme elde edebilmeleri adına önemli destekler sunduklarını ifade etti.

Konuşmasında esnafların finansmana erişiminin hem hızlı, hem kolay, hem de uygun koşullar çerçevesinde karşılanması hedefi eşliğinde 29 Aralık 2017 tarihine kadar yapılacak olan kredi başvurularında 36 aya kadar vadelendirme, ilk taksit için üç ay erteleme imkanları eşliğinde 250 bin Türk Lirası’na kadar finansman temini edilebileceğini ifade etti.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,287BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,635TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,518TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler