Albaraka Türk Katılım Bankası, İstanbul Geneli Engelli Personel Alımları Yapacak!

Sektörün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Genel Müdürlük ile İstanbul Şubelerinde istihdam etmek için engelli banka personel alımları gerçekleştirecek.

Genel Başvuru Başlığı altında banka iş ilanı yayınlayan Albaraka Türk Katılım Bankası, iş başvurusu yapacak adayların en az ön lisans mezunu olmalarını istemektedir.

Tam zamanlı ve sürekli olarak istihdam imkanı sağlanacak bireylerin İstanbul’da ikamet ediyor ya da İstanbul’da ikamet edebilecek pozisyonda bulunmaları, işe ulaşım sorunu yaşamamaları, sorumluluk bilinçlerinin olmasını, verilen sorumlulukların vaktinde ve tam olarak yerine getirilmesi istenmektedir.

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında adaylar İŞKUR’a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosuna ilişkin olarak değerlendirilecek olup, adayların faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli olmaları, faizsiz bankacılık alanında kariyer hedefi olmaları istenmektedir.

Banka personel alımına ilişkin olarak yaş kriteri belirleyen banka, 30 yaşından gün almamış adayların başvurularını değerlendirecek olup, 30 ve üzeri yaştaki adayların başvurularını değerlendirmeyecektir.

Tüm adayların MS Office uygulamasına son derece hakim olmalarını, uygulamalar hakkın bilgili olmalarını isteyen banka, tüm adayların iletişimlerinin iyi olmasını, organizasyon ve planlama yetkinliklerinin gelişmiş olmasını, insan ilişkilerinin iyi, ekip çalışmalarında başarılı olmaları istenmektedir.

Başvurular ise 26 Ocak 2018 Cuma günü sona erecek olup, bu tarihten sonra banka başvuruları değerlendirecektir. Adayların uygun olduğu, çalışmak istedikleri pozisyonları CV’lerinde detaylı bir şekilde belirtmeleri gerekmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-engelli-personel-genel-basvuru-1007154?

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.