Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası, Avukat Alımları Yapacak!

Yapı Kredi Bankası, Avukat Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Yapı Kredi Bankası, Genel Müdürlük bünyesinin Bankacılık Hukuk ekibinde görevlendirmek üzere banka personel alımları gerçekleştirecek.

  Avukat alımları yapacak olan Yapı Kredi Bankası, banka iş başvurusunda bulunacak bireylerin en az üniversite mezunu olmalarını isteyip, yüksek lisans ve doktora eğitimlerine devam edenlerin başvurularını da değerlendirecektir.

  Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek bireylerin üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun olmuş olmaları, Bankacılık Hukuku alanında en az 2 sene olmak üzere deneyim sahibi olmuş olmaları istenmektedir.

  Bankacılık Hukuk Müşavirliği ya da Hukuk Danışmanlığı bölümlerinde önceki dönemlerinde çalışmış, deneyim sahibi olmuş bireylerin başvurularını ön değerlendirme kapsamında bulunduracak olan banka, tüm adayların bankacılık mevzuatı, kredi ve teminat sözleşmelerinin hazırlanması kapsamında da donanımlı bilgiye sahip olmalarını istemektedir.

  İngilizce dil bilgisi olan adayların başvuruları da ön değerlendirmeye alınacak olup,tüm adayların yoğun iş temposuna uyum sağlamaları, yoğun iş temposunda performanslarını koruyabilmeleri, ekip çalışmalarında başarılı, ekibe uyum sağlamaları istenmektedir.

  Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olması istenirken, söz konusu banka iş ilanı kapsamında adaylar İstanbul’da istihdam edileceklerdir. Bu nedenle adayların bu lokasyona ulaşım sorunu yaşamaları, ya bu lokasyonda ikamet etmeleri ya da işe alım onayında ikamet edebilecek pozisyonunda yer almaları istenmektedir.

  Banka iş ilanına başvurular ise 31 Aralık 2017 Pazar günü sona erecektir. Bu tarihten sonra uygun olan adaylar ile banka iletişme geçecektir.

  Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-yari-zamanli-takim-asistani-1726972?

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.