Yapı Kredi Bankası, Genel Müdürlük bünyesinin Bankacılık Hukuk ekibinde görevlendirmek üzere banka personel alımları gerçekleştirecek.

Avukat alımları yapacak olan Yapı Kredi Bankası, banka iş başvurusunda bulunacak bireylerin en az üniversite mezunu olmalarını isteyip, yüksek lisans ve doktora eğitimlerine devam edenlerin başvurularını da değerlendirecektir.

Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek bireylerin üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun olmuş olmaları, Bankacılık Hukuku alanında en az 2 sene olmak üzere deneyim sahibi olmuş olmaları istenmektedir.

Bankacılık Hukuk Müşavirliği ya da Hukuk Danışmanlığı bölümlerinde önceki dönemlerinde çalışmış, deneyim sahibi olmuş bireylerin başvurularını ön değerlendirme kapsamında bulunduracak olan banka, tüm adayların bankacılık mevzuatı, kredi ve teminat sözleşmelerinin hazırlanması kapsamında da donanımlı bilgiye sahip olmalarını istemektedir.

İngilizce dil bilgisi olan adayların başvuruları da ön değerlendirmeye alınacak olup,tüm adayların yoğun iş temposuna uyum sağlamaları, yoğun iş temposunda performanslarını koruyabilmeleri, ekip çalışmalarında başarılı, ekibe uyum sağlamaları istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olması istenirken, söz konusu banka iş ilanı kapsamında adaylar İstanbul’da istihdam edileceklerdir. Bu nedenle adayların bu lokasyona ulaşım sorunu yaşamaları, ya bu lokasyonda ikamet etmeleri ya da işe alım onayında ikamet edebilecek pozisyonunda yer almaları istenmektedir.

Banka iş ilanına başvurular ise 31 Aralık 2017 Pazar günü sona erecektir. Bu tarihten sonra uygun olan adaylar ile banka iletişme geçecektir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-yari-zamanli-takim-asistani-1726972?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın