Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası, Avukat Alımları Yapacak!

Yapı Kredi Bankası, Avukat Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası, Genel Müdürlük bünyesinin Bankacılık Hukuk ekibinde görevlendirmek üzere banka personel alımları gerçekleştirecek.

Avukat alımları yapacak olan Yapı Kredi Bankası, banka iş başvurusunda bulunacak bireylerin en az üniversite mezunu olmalarını isteyip, yüksek lisans ve doktora eğitimlerine devam edenlerin başvurularını da değerlendirecektir.

Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek bireylerin üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun olmuş olmaları, Bankacılık Hukuku alanında en az 2 sene olmak üzere deneyim sahibi olmuş olmaları istenmektedir.

Bankacılık Hukuk Müşavirliği ya da Hukuk Danışmanlığı bölümlerinde önceki dönemlerinde çalışmış, deneyim sahibi olmuş bireylerin başvurularını ön değerlendirme kapsamında bulunduracak olan banka, tüm adayların bankacılık mevzuatı, kredi ve teminat sözleşmelerinin hazırlanması kapsamında da donanımlı bilgiye sahip olmalarını istemektedir.

İngilizce dil bilgisi olan adayların başvuruları da ön değerlendirmeye alınacak olup,tüm adayların yoğun iş temposuna uyum sağlamaları, yoğun iş temposunda performanslarını koruyabilmeleri, ekip çalışmalarında başarılı, ekibe uyum sağlamaları istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olması istenirken, söz konusu banka iş ilanı kapsamında adaylar İstanbul’da istihdam edileceklerdir. Bu nedenle adayların bu lokasyona ulaşım sorunu yaşamaları, ya bu lokasyonda ikamet etmeleri ya da işe alım onayında ikamet edebilecek pozisyonunda yer almaları istenmektedir.

Banka iş ilanına başvurular ise 31 Aralık 2017 Pazar günü sona erecektir. Bu tarihten sonra uygun olan adaylar ile banka iletişme geçecektir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-yari-zamanli-takim-asistani-1726972?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.