Bankacıyım.Net

Şekerbank Müşteri Temsilcisi Alımı Gerçekleştirecek!

Şekerbank Müşteri Temsilcisi Alımı Gerçekleştirecek!

Şekerbank, bireysel bankacılık alanında istihdam edilecek Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi alımı yapacak.

Şekerbank, bireysel bankacılık alanında istihdam edilecek Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi alımı yapacak.

Şekerbank Anadolu Bankacılığı misyonunu benimseyecek yeni mesai arkadaşları arıyor. Bankanın Nevşehir’de yer alan şubesinde istihdam edilecek olan personel, bankacılık kariyerini hedefleyen kişiler arasından tercih edilecek.

Şekerbank Personel Alımı Şartları

Şekerbank, Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi kadrosu için istihdam edeceği adayların üniversitelerde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde eğitim veren bölümlerden mezun olmuş olmasını önemsiyor. Şube Bireysel Bankacılık Satış Servisi’nde en az iki yıllık deneyim sahibi olan adayların iş başvurusu yapmasını talep eden banka, takım çalışması ile uyum sağlayabilecek, iletişim konusunda kendisine güvenen, pozitif bir iş anlayışına sahip, esnek çalışma saatlerinde konsantrasyon kaybı yaşamayacak banka personeli adaylarının iş başvurusu yapmasını talep ediyor.

Banka, aynı zamanda erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasını önemsiyor.

Bireysel Müşteri Temsilcisi Yapılacak İş Tanımı

Şekerbank tarafından istihdam edilecek banka adaylarının, bankaya ait tüm bireysel ürünlerinin Şekerbank müşterilerine tanıtımının, pazarlamasının ve satışının yapılması konusunda görev alması talep ediliyor. Bu faaliyetler kapsamında çalışanlara koyulan hedefleri gerçekleştirilmesi, verimliliğin artırılması ve müşteri portföyünün geliştirilerek artırılması gibi çalışmaları da talep eden Şekerbank, aynı zamanda Şekerbank’ın politikalarına uygun hedef müşteriler tespiti gerçekleştirerek, bu müşteriler ile de kalıcı bir çalışma ortamına girilmesinde görev alınmasını talep ediyor.

Banka İş Başvurusu Detayları

Şekerbank tarafından 1 Aralık 2017 tarihinde oluşturulan bu banka iş ilanına 28 Ocak 2018 tarihine kadar iş başvurunuzu aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-bireysel-bankacilik-musteri-temsilcisi-nevsehir-1927474?

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin