Aktif Yatırım Bankası, Satış Yönetimi Ekibine Personel Alımları Yapacak!

Aktif Yatırım Bankası, bankanın Satış Yönetimi ekibinde görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

Bölge Satış Yöneticisi alımları yapacak olan Aktif Yatırım Bankası, banka iş başvurusu yapacak olan adayların  önceki dönemlerinde bayi yönetimi yapmış olmalarını istemektedir.

Bölge Satış Yöneticisi Alımları ile İlgili Detaylar

En az üniversite mezunu banka personel alımları yapacak olan banka, tüm adayların satış konusunda tecrübe sahibi ya da satış alanında kariyer hedeflemelerini,  enerjilerinin her zaman yüksek olmasını, iletişimlerinin iyi olmasını, ekibe uyum sağlamalarını, ekip çalışmalarında başarılı olmalarını istemektedir.

Banka iş ilanına ilişkin olarak bireylerin MS Office programlarına hakim olmaları istenip, aynı zamanda da B sınıfı ehliyeti almayı hak etmiş, aktif olarak araç kullanabilmeleri istenmektedir.

Sorumlu olunan bölgeye ilişkin bölge kapsamında iş ortaklarının ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, ürün ve hizmetlerinin tanıtımlarının yapılması, ürünlerin satışlarının gerçekleştirilmesi, çat kapı ve randevu sistemi ile portföye yeni bayiler kazandırılması, pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi çalışmaları ile marka bilinirliğinin artırılması, şirketin satış hedeflerine uygun olarak bireysel hedeflerin sağlanması, hem günlü hem de haftalık ve aylık olarak satış planlamalarının yapılıp, bunların sahada uygulanması görevleri yapılacaktır.

Bu nedenle de adayların zaman yönetimi konusunda, iş planlamada, iş planının yürütülmesinde, yoğun iş temposuna uyumlulukta başarılı olması, yapılacak olan görevlerin zamanında, eksiksiz olarak gerçekleştirilmesi istenmektedir.

İstanbul’da istihdam edilecek bireyler, finans departmanında uzman olarak göreve başlayacak olup, başvurular 1 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra ise banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişme geçecektir.

Aktif Yatırım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-bolge-satis-yoneticisi-1884236?

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.