Ana SayfaBanka İş İlanlarıAktif Yatırım Bankası, UPT Saha Satış Uzmanı Alımları Yapacak!

Aktif Yatırım Bankası, UPT Saha Satış Uzmanı Alımları Yapacak!

Aktif Yatırım Bankası, UPT Saha Satış Uzmanı Alımları Yapacak! UPT Saha Satış Uzmanının Görevleri! Detaylar için...

-

Aktif Yatırım Bankası, bankanın Satış Yönetimi ekibinde görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

UPT Saha Satış Uzmanı alımları yapacak olan Aktif Yatırım Bankası, banka iş başvurusu yapacak olan adayların  önceki dönemlerinde bayi yönetimi yapmış olmalarını istemektedir.

UPT Saha Satış Uzmanı Alımları ile İlgili Detaylar

En az üniversite mezunu banka personel alımları yapacak olan banka, tüm adayların satış konusunda tecrübe sahibi ya da satış alanında kariyer hedeflemelerini,  enerjilerinin her zaman yüksek olmasını, iletişimlerinin iyi olmasını, ekibe uyum sağlamalarını, ekip çalışmalarında başarılı olmalarını istemektedir.

Banka iş ilanına ilişkin olarak bireylerin MS Office programlarına hakim olmaları istenip, aynı zamanda da B sınıfı ehliyeti almayı hak etmiş, aktif olarak araç kullanabilmeleri istenmektedir.

UPT Saha Satış Uzmanının Görevleri!

Sorumlu olunan bölgeye ilişkin bölge kapsamında iş ortaklarının ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, ürün ve hizmetlerinin tanıtımlarının yapılması, ürünlerin satışlarının gerçekleştirilmesi, çat kapı ve randevu sistemi ile portföye yeni bayiler kazandırılması, pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi çalışmaları ile marka bilinirliğinin artırılması, şirketin satış hedeflerine uygun olarak bireysel hedeflerin sağlanması, hem günlü hem de haftalık ve aylık olarak satış planlamalarının yapılıp, bunların sahada uygulanması görevleri yapılacaktır.

Bu nedenle de adayların zaman yönetimi konusunda, iş planlamada, iş planının yürütülmesinde, yoğun iş temposuna uyumlulukta başarılı olması, yapılacak olan görevlerin zamanında, eksiksiz olarak gerçekleştirilmesi istenmektedir.

İstanbul‘da istihdam edilecek bireyler, finans departmanında uzman olarak göreve başlayacak olup, başvurular 18 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra ise banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Aktif Yatırım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-aktif-bank-upt-saha-satis-uzmani-1911434

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler