Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı, Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile personel alımları yapacağını açıkladı.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere personel alımları yapacak olan Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Personel Alımları ile İlgili Detaylar

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı tarafından yayınlanan iş ilanına başvuru yapıp, başvuruların değerlendirilmesi sonucunda istihdam edilecek bireyler sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecekler.

Adayların en az ön lisans mezunu olmalarını istenip, Engelli İşçi ve Büro Memuru alımları gerçekleştirilecek. Engelli İşçi pozisyonu için başvuru yapacak bireylerin en az ön lisans mezunu, Büro Memurluğu pozisyonu için başvuru yapacak adayların ise en az ortaöğretim mezunu olmaları istenmektedir.

İş İlanı ile İlgili Genel Şartlar Nelerdir?

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı’nın yayınladığı iş ilanı kapsamında adayların MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmaları istenmektedir. Buna ek olarak Tıbbi Sekreterlik Sertifikası sahibi olunması istenip, 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı kapsamında en az 60 puan alınmış olması ve yine en az lise ve dengi okullardan da mezun olunmuş olması gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Bitiyor?

Devlet Personel Başkanlığı kanalı ile açıklanan işçi alım iş ilanına başvuruların son tarihi ise 20 Aralık 2017 Çarşamba olarak belirlenmiştir.

Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile gerçekleştirilecektir. İlk olarak kişilerin İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden kayıtlarını oluşturmaları ve sonrasında da kişisel bilgilerini doldurmaları, üyeliklerini tamamlamaları gerekmektedir. Söz konusu işlemler tamamlandıktan sonra ise bireyler Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı için personel alım ilanına başvurularını yapabilmektedirler.

Söz konusu iş ilanı ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için haberin sonunda verdiğimiz bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

https://www.kamupersoneli.net/images/upload/dd_9.pdf

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın