Ana SayfaBanka İş İlanlarıAktif Bank, Türkiye Geneli Bölge Satış Yöneticisi Alımları Yapacak!

Aktif Bank, Türkiye Geneli Bölge Satış Yöneticisi Alımları Yapacak!
A

-

Aktif Yatırım Bankası, bankanın Satış Yönetim ekibinde, Türkiye geneli tüm bölgelerde görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

Bölge Satış Yöneticisi alımları yapacak olan Aktif Bank’ın iş ilanı ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Bölge Satış Yöneticisi İş İlanı Detayları

Söz konusu banka personel alımı kapsamında başvuruda bulunacak adayların en az üniversite mezunu olmaları istenmektedir.

Önceki dönemlerinde bayi yönetimi yapmış bireylerin banka iş başvurusu ön değerlendirme kapsamında yer alacak olup, tüm adayların MS Office programları ile ilgili bilgi sahibi olmaları, programları kullanabiliyor olmaları istenmektedir.

Sorumlu olunan bölgeye ilişkin olarak iş ortaklarının ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, ürün ile hizmetlerin tanıtımları ile satışlarının yapılması, randevu ve çat kapı sistemi ile banka portföyüne yeni bayilerin kazandırılması, bankanın satış hedefleri kapsamında uyumlu bireysel hedeflerin gerçekleştirilmesi, yine görev alınacak bölge kapsamında pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilerek marka bilinirliğinin yükseltilmesi, hedeflere ilişkin olarak hem günlük hem de haftalık ve aylık bazda satış planlamasının yapılması, bunların sahada uygulanması yapılacaktır.

Bu kapsamda adayların satış yapma konusunda deneyim sahibi olmaları, satış yapma alanında kariyer hedeflerinin olması istenip, aynı zamanda da B sınıfı ehliyetlerinin olması ve aktif bir şekilde de araç kullanmaları istenmektedir.

Enerjisi her zaman yüksek, kendilerine daima güvenen, diksiyonları son derece güzel olan adayların başvuru yapmasını isteyen Aktif Bank, tüm adayların iletişim yeteneklerinin güçlü olmasını, ekip çalışmalarında başarılı olmalarını istemektedir.

Başvurular Ne Zaman Son?

Aktif Bank iş ilanı için son başvuru tarihi 1 Şubat 2018 Perşembe günüdür.

Aktif Bank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-bolge-satis-yoneticisi-1884236?

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,354TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol