Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Personel Alımları Yapıyor! Son Başvuru Tarihi: 25 Aralık!

0

Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi aracılığı ile personel alımları yapacağını duyurdu.

Başlıklar

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Personel Alım Detayları

Adaylar Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilecek olup, 7 personel alımı gerçekleştirilecek.

4 Aralık 2017 Pazartesi günü başlayan başvurular 25 Aralık 2017 Pazartesi günü sona erecektir.

Başvurular sadece online olarak gerçekleştirilecektir. “https://www.turkiye.gov.tr/orman-ve-suisleri-personel-alimina-iliskin-is-basvurusu ” linkinden başvurular yapılacak olup, adayların başvuru formlarının çıktılarını alıp, istenen belgeler ile birlikte Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenip, bu bölümler 4 yıllık eğitim veren fakültelerin bilgisayar mühendisliği bölümü, yazılım mühendisliği bölümü, elektrik mühendisliği bölümü, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümü, endüstri mühendisliği bölümüdür. Bu bölümlere ek olarak Fen-Edebiyat, Eğitim ve Eğitim Bilimleri Fakülteleri, Bilgisayar ve Teknoloji Fakültesi bölümlerindeki istatistik, matematik, fizik bölümlerinden mezun olan adayların da başvuru şartları kapsamında yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Eylül 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

En Az 5 Senelik Deneyim!

Tüm adayların en az 5 senelik deneyim sahibi olmuş olmaları talep edilip,  erkek adayların ise ya askerlik hizmetlerini yerine getirmiş ya da muaf yahut tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak adayların 657 sayılı DMK’nın 48. maddesine yer alan tüm koşulları taşıması talep edilip, söz konusu iş ilanı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için haberin sonunda verdiğimiz bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

https://www.kamupersoneli.net/images/upload/dd_8.pdf

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın