Akbank’ın 1 ay önce faaliyete geçirdiği Axess Mobil uygulamasına 1 milyon kullanıcıya ulaşarak rekora koştu.

27 Ekim 2017 günü yeni mobil uygulamasının tanıtımını yapan Akbank, Axess Mobil Uygulamayı müşterilerinin hayatlarını daha da kolaylaştırmak için faaliyete geçirdiklerini, 1 aylık zaman zarfında 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaşıldığı açıkladı.

Axess Mobil Uygulama ile Akbank, müşterilerine günün farklı saat dilimlerinde sevdikleri markalar, ihtiyaçları, günlük ve haftalık olarak yaptıkları harcamalar kapsamında teklifler sunuyor. 1 aylık dönemde 5 milyon kez görüntüleme sayısına ulaşan uygulamada müşteriler kendilerine en uygun modları gün içerisindeki ruh hallerine göre kampanyalar ile karşılaşıyorlar.

İsfendiyaroğlu: İstek ve Beklentiler Hızla Değişiyor! Çözümü Teknolojik Yenilikler!

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arif İsfendiyaroğlu, müşterilerin isteklerinin ve beklentilerinin her geçen gün değiştiğini, hızla değişen bu gelişimi dijital çözümler, yenilikçi ürünler ve uygulamalar ile karşıladıklarını, müşterilerinin yeni uygulamayı çok sevdiklerini, Axess mobil uygulama ile müşterilerinin tüm imkanlar ile ilgili haberleri okuduklarını, istediklerini kolay erişim sağladıklarını söyledi.

Ulutaş: Axess Mobil, Bir Uygulamanın Çok Daha Ötesinde!

Akbank Direkt’ten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tolga Ulutaş ise, Axess mobil uygulamanın, bir uygulamanın çok daha ötesinde olduğunu, uygulamada kişiselleştirilmiş opsiyonların yer aldığını, uygulamanın kullanıcısını tanıdığını, mobil teknolojinin bankacılığa yansımasının da çok hızlı geliştiğini, mobil bankacılık alanının diğer bankacılık kanallarını gerektirdiğini, Akbank olarak hem ürün ve hizmetlerini hem de teknolojik gelişmeleri kendi sistemlerine uyarladıklarını, bu kapsamda da heyecan duyarak yenilikler yaptıklarını söyledi. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın