Denizbank, En Az Lise Mezunu Garson Alımı Gerçekleştirecek!

Denizbank, İstanbul’un Avrupa Yakası’ndan bulunan şubesi için banka personel alımı gerçekleştirecek.

Denizbank, İstanbul’un Avrupa Yakası’ndan bulunan şubesi için banka personel alımı gerçekleştirecek.

Garson alımı yapacağını duyuran Denizbank, banka iş başvurusu yapacak adayların en az lise mezunu olmalarını istemektedir.

Denizbank Garson Alımları ile İlgili Detaylar

Denizbank’ın yayınladığı banka iş ilanı kapsamında adayların en az lise mezunu olmaları istenmektedir.

Üst Düzey Yöneticilerin ve misafirlerin katılım sağladığı toplantı ile davetlerde ikram ve servislerin yapılması kapsamında personel alımı yapacak olan banka, adaylarda bay-bayan kriteri bulundurmamaktadır.

1977 ve sonraki yıllarda doğmuş olanların başvuru yapmasını isteyen banka, tüm adayların diksiyonlarının düzgün olmasını istemektedir.

İngilizce dil bilgisi olan, İngilizce konuşma ve anlamada başarılı olan adayların banka iş başvurusu ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecek olup, adayların insan ilişkilerinin iyi olması, iletişimlerinin kuvvetli olması, güler yüzlü ve pozitif olmaları, ekip çalışmalarında başarılı ve ekibe uyumlu olmaları, bankanın misyon ve vizyonunu iyi bir şekilde temsil etmeleri istenmektedir.

Başvuruda bulunacak erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmalarını isteyen banka, askerliğini yapmamış olanların başvurularını değerlendirmeyecektir.

İlgili:  Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Bunların yanı sıra yapılacak görevler kapsamında adayların misafir karşılama, servis ve sunumlarda en az 5 sene olmak üzere deneyim sahibi olmuş olmaları istenmektedir.

Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek bireylerden istenen bir diğer önemli husus ise prezantabl olmalarıdır. Banka çalışanlarının her zaman dış görünümlerine de önem vermelerini isteyip, önemsemektedir.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Denizbank’ın garson alımları için son başvuru tarihi ise 10 Şubat 2018 Cumartesi olara belirlenmiştir.

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-garson-1936313?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.