Denizbank, En Az Lise Mezunu Garson Alımı Yapıyor!

Denizbank, En Az Lise Mezunu Garson Alımı Yapıyor! Detaylar...

0
Denizbank, En Az Lise Mezunu Garson Alımı Yapıyor!

Denizbank, İstanbul’da Genel Müdürlük Binası için banka personel alımı gerçekleştirecek. Garson alımı yapacağını duyuran Denizbank, banka iş başvurusu yapacak adayların en az lise mezunu olmalarını istemektedir.

Denizbank Garson Alımları ile İlgili Detaylar

  • Denizbank’ın yayınladığı banka iş ilanı kapsamında adayların en az lise mezunu olmaları istenmektedir.
  • Üst Düzey Yöneticilerin ve misafirlerin katılım sağladığı toplantı ile davetlerde ikram ve servislerin yapılması kapsamında personel alımı yapacak olan banka, adaylarda kadın ya da erkek kriteri bulundurmamaktadır.
  • 1977 ve sonraki yıllarda doğmuş olanların başvuru yapmasını isteyen banka, tüm adayların diksiyonlarının düzgün olmasını istemektedir.
  • İnsan ilişkilerinin iyi olması,
  • İletişimlerinin kuvvetli olması,
  • Güler yüzlü ve pozitif olmaları,
  • Ekip çalışmalarında başarılı ve ekibe uyumlu olmaları,
  • Bankanın misyon ve vizyonunu iyi bir şekilde temsil etmeleri istenmektedir.

Başvuruda bulunacak erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmalarını isteyen banka, askerliğini yapmamış olanların başvurularını değerlendirmeyecektir.

Bunların yanı sıra yapılacak görevler kapsamında adayların misafir karşılama, servis ve sunumlarda en az 1 sene deneyim sahibi olmuş olmaları istenmektedir.

Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek bireylerden istenen bir diğer önemli husus ise prezantabl olmalarıdır. Banka çalışanlarının her zaman dış görünümlerine de önem vermelerini isteyip, önemsemektedir.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Denizbank’ın garson alımları için son başvuru tarihi ise 18 Mayıs 2020 olarak belirlenmiştir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-garson-2490352
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın