Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB, Eğitim Departmanına Personel Alımı Yapacak!

TEB, Eğitim Departmanına Personel Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası (TEB), eğitim departmanında sürekli ve tam zamanlı olmak üzere istihdam etmek için banka personel alımı gerçekleştirecek.

Eğitim Uygulama Yönetici Yardımcısı alımı yapacak olan TEB,  adayları İstanbul’da istihdam edecektir. Bu kapsamda da adayların İstanbul’da ikamet ediyor ya da ikamet edebilecek pozisyona uygun olmaları gerekmektedir.

Sorumluluk sahibi adayların banka iş başvurusu yapmalarını isteyen TEB, tüm adayların en az üniversite mezunu, üniversitelerin ise 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

Adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olmasını isteyen banka, eğitim faaliyetlerinin gerçekleşmesi kapsamında tüm Operasyonel süreçlerin takiplerinin yapılmasını istemektedir.

Koordinasyon konusunda başarılı olan adayların iş başvuru yapması istenip, banka iş ilanına ilişkin olarak tüm adayların planlama ile takip yeteneklerinin de gelişmiş, adayların kendisine güveniyor, her zaman müşteri ve sonuç odaklı çalışabilme, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olması, ekip çalışmalarında başarılı olmaları istenmektedir.

Bankanın adaylardan istediği bir diğer kriter ise MS Office programlarının bilinmesi, ileri seviyede kullanılabilinmesi, analitik bakış açısının kuvvetli olması, ayrıntılara önem vermeleri, stratejik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmasıdır.

Çalışanlarının prezantabl olmasına önem veren TEB, iş başvurusu yapacak adayların da aynı önemi vermelerini, dış görünümlerine her zaman özen göstermelerini, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilmelerini istemektedir.

TEB Personel Alımları Ne Zaman Sona Erecek?

İş Başvuruları 1 Ocak 2018’de sona erecek.

İlgili iş ilanının detaylarını öğrenmek ve başvuru yapmak için haberin sonunda verdiğimiz bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-egitim-uygulama-yonetici-yardimcisi-1769950?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,241TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Türkiye İş Bankası Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alacak!

Türkiye İş Bankası, banka iş ilanları kapsamında yayımladığı yeni bir ilanla personel alımı yapacağını...

Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Uzmanı Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Akbank, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan...

Bankaların Çağrı Merkezi Bölümleri

Bankaların çağrı merkezi bölümleri, kendi içinde de Çağrı merkezi teknik destek olan internet bankacılığı...

Kredi Borcumu Ödeyemiyorum Ne Yapabilirim?

Kredi Borcunda Yasal Süreç, Kredi Borcunu Ödeyemeyenlerin İzleyeceği Yollar, Kredi Borcu Zamanında Ödenmezse Ne Olur?, Kredi borcu

Merkez Bankası Faiz Kararını Açıkladı: Politika Faizi Sabit Kaldı!

Piyasalarda merakla beklenen Merkez Bankası faiz kararı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre politika faizinde değişiklik yapılmadı.