Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB, Eğitim Departmanına Personel Alımı Yapacak!

TEB, Eğitim Departmanına Personel Alımı Yapacak!
T

-

Türk Ekonomi Bankası (TEB), eğitim departmanında sürekli ve tam zamanlı olmak üzere istihdam etmek için banka personel alımı gerçekleştirecek.

Eğitim Uygulama Yönetici Yardımcısı alımı yapacak olan TEB,  adayları İstanbul’da istihdam edecektir. Bu kapsamda da adayların İstanbul’da ikamet ediyor ya da ikamet edebilecek pozisyona uygun olmaları gerekmektedir.

Sorumluluk sahibi adayların banka iş başvurusu yapmalarını isteyen TEB, tüm adayların en az üniversite mezunu, üniversitelerin ise 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

Adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olmasını isteyen banka, eğitim faaliyetlerinin gerçekleşmesi kapsamında tüm Operasyonel süreçlerin takiplerinin yapılmasını istemektedir.

Koordinasyon konusunda başarılı olan adayların iş başvuru yapması istenip, banka iş ilanına ilişkin olarak tüm adayların planlama ile takip yeteneklerinin de gelişmiş, adayların kendisine güveniyor, her zaman müşteri ve sonuç odaklı çalışabilme, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olması, ekip çalışmalarında başarılı olmaları istenmektedir.

Bankanın adaylardan istediği bir diğer kriter ise MS Office programlarının bilinmesi, ileri seviyede kullanılabilinmesi, analitik bakış açısının kuvvetli olması, ayrıntılara önem vermeleri, stratejik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmasıdır.

Çalışanlarının prezantabl olmasına önem veren TEB, iş başvurusu yapacak adayların da aynı önemi vermelerini, dış görünümlerine her zaman özen göstermelerini, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilmelerini istemektedir.

TEB Personel Alımları Ne Zaman Sona Erecek?

İş Başvuruları 1 Ocak 2018’de sona erecek.

İlgili iş ilanının detaylarını öğrenmek ve başvuru yapmak için haberin sonunda verdiğimiz bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-egitim-uygulama-yonetici-yardimcisi-1769950?

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,349TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol