Nüfus Müdürlükleri için 1500 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Alımı Gerçekleştirilecek!

Google Haberlere Abone Ol:

Nüfus Müdürlüklerine personel alımları yapılacağı resmi olarak netlik kazandı ve kadro dağılımları da açıklandı.

Açıklanana göre Nüfus Müdürlüklerine istihdam edilmek için 1500 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımları gerçekleştirilecek. İş ilanı ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Tasarı TBMM’den Geçti!

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri kanun tasarısı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nden (TBMM) geçti ve Resmi Gazete’de de yayınlanarak netlik kazandı. Yayımlanan kanun kapsamında Nüfus ve Vatandaşlık İşleri yani Nüfus Müdürlüklerine 1600 kadro ihdası gerçekleşti. Söz konusu kadro ihdası kapsamında da Nüfus Müdürlükleri için personel alımları da netlik kazanmış oldu.

Kadro Dağılımları da Belli Oldu! 70 Teknisyen Alınacak!

Resmi Gazete’de yayınlanan Nüfus ve Vatandaşlık İşleri yasası kapsamında personel alımlarına ilişkin olarak kadro dağılımları da açıklandı. Açıklanan bilgilere göre; Nüfus Müdürlükleri Merkez Teşkilatı için 70 Teknisyen, 6 Tekniker, 20 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ile birlikte 6 Avukat, 10 Mühendis, 2 Daire Başkanı ve 6 Şube Müdürü alımları gerçekleştirilecek.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank İş İlanları: 2022 Haziran (Deneyimli-Deneyimsiz)

1500 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Alımları Yapılacak

Bunlara ek olarak da Nüfus Müdürlükleri Merkez Teşkilatı’nda istihdam edilmek 28 3. derece Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ile birlikte 1200 9. Derece Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımları gerçekleştirilecek. Bu kapsamda da Nüfus Müdürlükleri Merkez ile Taşra Teşkilatı olarak toplamda 1500 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımları gerçekleştirilecek.

Nüfus Müdürlükleri personel alımları için başvuruların ne zaman başlayacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmamıştır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.