Ana Sayfa Diğer İş İlanları Nüfus Müdürlükleri için 1500 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Alımı Gerçekleştirilecek!

Nüfus Müdürlükleri için 1500 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Alımı Gerçekleştirilecek!

-

Nüfus Müdürlüklerine personel alımları yapılacağı resmi olarak netlik kazandı ve kadro dağılımları da açıklandı.

Açıklanana göre Nüfus Müdürlüklerine istihdam edilmek için 1500 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımları gerçekleştirilecek. İş ilanı ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Tasarı TBMM’den Geçti!

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri kanun tasarısı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nden (TBMM) geçti ve Resmi Gazete’de de yayınlanarak netlik kazandı. Yayımlanan kanun kapsamında Nüfus ve Vatandaşlık İşleri yani Nüfus Müdürlüklerine 1600 kadro ihdası gerçekleşti. Söz konusu kadro ihdası kapsamında da Nüfus Müdürlükleri için personel alımları da netlik kazanmış oldu.

Kadro Dağılımları da Belli Oldu! 70 Teknisyen Alınacak!

Resmi Gazete’de yayınlanan Nüfus ve Vatandaşlık İşleri yasası kapsamında personel alımlarına ilişkin olarak kadro dağılımları da açıklandı. Açıklanan bilgilere göre; Nüfus Müdürlükleri Merkez Teşkilatı için 70 Teknisyen, 6 Tekniker, 20 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ile birlikte 6 Avukat, 10 Mühendis, 2 Daire Başkanı ve 6 Şube Müdürü alımları gerçekleştirilecek.

1500 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Alımları Yapılacak

Bunlara ek olarak da Nüfus Müdürlükleri Merkez Teşkilatı’nda istihdam edilmek 28 3. derece Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ile birlikte 1200 9. Derece Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımları gerçekleştirilecek. Bu kapsamda da Nüfus Müdürlükleri Merkez ile Taşra Teşkilatı olarak toplamda 1500 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımları gerçekleştirilecek.

Nüfus Müdürlükleri personel alımları için başvuruların ne zaman başlayacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmamıştır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,421TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler