Ana SayfaBanka İş İlanlarıAlbaraka Türk Katılım Yazılım Uzmanı Alımı Yapacak!

Albaraka Türk Katılım Yazılım Uzmanı Alımı Yapacak!
A

-

Albaraka Türk Katılım Bankası, yazılım uzmanı kadrosu için banka personeli alımı yapacağını duyurdu.

Katılım Bankacılığı alanında üç farklı kıtada, 15’den fazla ülkede hizmet vermekte olan Albaraka Türk Katılım Bankası, sektörünün öncü kurumları arasında yer alıyor. Sektöründeki finansman liderliğini uzun zamandır korumakta olan banka, banka personeli alımı için banka iş ilanı yayınladı.

Albaraka Türk Yazılım Uzmanı İş Başvurusu Gerekli Nitelikler

Albaraka Türk Katılım Bankası; üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, elektrik- elektronik mühendisliği, matematik mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş, katılım bankacılığı sektöründe çalışmaya istekli kişilerin banka iş başvurusu yapmalarını önemsiyor.

.NET (ASP.NET, C#) platformunda uygulama geliştirme konusunda 1 ila 3 yıllık bir deneyim şartı arayan Albaraka Türk Katılım Bankası, aynı zamanda SQL Server veri tabanı ve T-SQL konularında adayların bilgi sahibi olmalarını önemsiyor.

Daha önceki tecrübeleri arasında kurumsal web tabanlı uygulamalarda tecrübeli olunmasını önemseyen banka, dökümantasyon yeteneğine sahip olan, yaptığı işi hazılı hale getirmeyi seven, analitik bir düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı çalışma gerçekleştirebilen ve yeniliklere açık kişilerin iş başvurusu yapmalarını önemsiyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası iş başvurusu yapacak kişilerin İngilizceyi iyi derecede bilmesine, ekip çalışmasına uyum sağlayabilmesine ve askerlik görevi ile ilişkisi olmamasına ya da en az 3 yıl tecilli olmasına önem veriyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası İş Başvurusu

Albaraka Türk Katılım Bankası yazılım uzmanı kadrosu için alacağı banka personelleri için bankacılık çözümlerinde yeni ya da mevcut olan uygulamaların geliştirilmesi süreçlerinde görev almalarını talep ediyor. 21 Aralık 2017 tarihinde banka tarafından açılan banka personel alım ilanına, 8 Ocak 2018 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla  gerekli şartları taşıyorsanız banka iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-yazilim-uzmani-1670130

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol