Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası İnsan Kaynakları Personeli Alımı Yapacak!

Yapı Kredi Bankası İnsan Kaynakları Personeli Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’de hizmet veren özel bankalar arasında ön konumlarda yer alan Yapı Kredi Bankası, İnsan Kaynakları Destek Hattı Yetkilisi için banka personeli alımı ilanı yayınladı.

Yapı Kredi Bankası, banka bünyesindeki İnsan Kaynakları ve Organizasyon Yönetimi Departmanında görev almak üzere, Kariyer Yönetimi Destek Hattı Yetkilisi kadrosu için banka personeli alımı gerçekleştirecek.

Yapı Kredi Bankası İş Başvurusunda Gerekli Şartlar

Yapı Kredi Bankası, bahsi geçen kariyer yönetimi destek hattı yetklisi kadrosu için adayların 4 yıllık üniversite bölümlerinden mezun olmalarını önemsiyor. İş başvurusu yapacak olan adayların çok iyi derecede İngilizce bilmesini önemseyen banka, aynı zamanda adayların MS Office programlarına hakim olmasına ve etkin bir şekilde kullanabilmesine önem veriyor.

İş başvurusunda bulunacak banka personeli adaylarının iletişim becerilerinin gelişmiş olmasına önem veren Yapı Kredi Bankası, adayların müşteri odaklı düşünme yeteneğine sahip olmasına, hem analitik, hem sonuç odaklı çalışırken, aynı zamanda inisiyatif alma sorumluluğuna sahip olmasına özen gösteriyor.

Banka personeli alımında başvuruda bulunacak adayların planlama süreçlerine ve organizasyon süreçlerine hakim olmasına, bu süreçler için raporlama yeteneğinin gelişmiş olmasına önem veren Yapı Kredi Bankası, gerçekleştirilecek banka personeli alımında bireylerin yüksek motivasyonlu olmasına, erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasına önem veriyor.

Yapı Kredi Bankası İş Başvurusu Detayları

Yapı Kredi Bankası tarafından 21 Aralık 2017 tarihinde yayınlanan bu iş ilanına, gerekli şartları taşımanız halinde 31 Aralık 2017 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile banka personeli iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-insan-kaynaklari-destek-hatti-yetkilisi-1942512

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.