Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Katılım Bankası, En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımları Yapacak!

Türkiye Finans Katılım Bankası, En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımları Yapacak!

-

Türkiye Finans Katılım Bankası, İstanbul’daki şubelerinde istihdam etmek için en az ön lisans mezunu banka personel alımları yapacak.

İnternet Bankacılığı İş Geliştirme Yetkilisi alımı yapacak olan banka, adayları sürekli ve tam zamanlı istihdam edecektir.

Türkiye Finans İş İlanı Detayları

Banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin Mühendislik, İstatistik, İşletme ya da İktisat bölümlerinden mezun olma şartı koyan banka, aynı zamanda da ileri seviyede hem yazılı hem de sözlü İngilizce bilgilerinin olmasını,  internet ve mobil teknolojiler konularında da son derece iyi olmalarını istemektedir.

İnternet şubesi kanalının devamlılığının sağlanması kapsamında düzenli geliştirme ile test faaliyetlerine katkı sağlama, proje geliştirme süreçlerine katılım sağlama, mevcut süreçlerin takipleri ile yeni süreçlerin ihtiyaçlarını belirleme, mobil kanalları kullanan müşterilerin sayıları ile bu kanallardan kazanılan gelirlerin artırılması kapsamında ürün ile servislerin belirlenmesi, pazarlama aksiyonları için gerekli iş ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu kapsamda da pazarlama birimleri ile paylaşım sağlanması işleri yapılacaktır. Bu kapsamda da adayların insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olması, ekip çalışmalarında başarılı olmaları istenmektedir.

Banka personel alımları kapsamında tüm adayların hem yoğun hem de hızlı iş ortamında dikkatli olmaları istenip, bu sürece de uyum sağlamaları, ayrıntılara önem verip, özenli ve dikkatli çalışmaları, pazarlama bakışlarının olması, her zaman müşteri odaklı çalışmaları, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, stratejik düşünebilmeleri, zaman yönetimi konusunda da başarılı olmaları istenmektedir.

Erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecektir?

İnternet Bankacılığı İş Geliştirme Yetkilisi için başvurular 7 Şubat 2018 günü sona erecektir.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-internet-bankaciligi-is-gelistirme-yetkili-yard-1885477?

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler