Türkiye Finans Katılım Bankası, En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımları Yapacak!

Türkiye Finans Katılım Bankası, İstanbul’daki şubelerinde istihdam etmek için en az ön lisans mezunu banka personel alımları yapacak.

Türkiye Finans Katılım Bankası, İstanbul’daki şubelerinde istihdam etmek için en az ön lisans mezunu banka personel alımları yapacak.

İnternet Bankacılığı İş Geliştirme Yetkilisi alımı yapacak olan banka, adayları sürekli ve tam zamanlı istihdam edecektir.

Türkiye Finans İş İlanı Detayları

Banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin Mühendislik, İstatistik, İşletme ya da İktisat bölümlerinden mezun olma şartı koyan banka, aynı zamanda da ileri seviyede hem yazılı hem de sözlü İngilizce bilgilerinin olmasını,  internet ve mobil teknolojiler konularında da son derece iyi olmalarını istemektedir.

İnternet şubesi kanalının devamlılığının sağlanması kapsamında düzenli geliştirme ile test faaliyetlerine katkı sağlama, proje geliştirme süreçlerine katılım sağlama, mevcut süreçlerin takipleri ile yeni süreçlerin ihtiyaçlarını belirleme, mobil kanalları kullanan müşterilerin sayıları ile bu kanallardan kazanılan gelirlerin artırılması kapsamında ürün ile servislerin belirlenmesi, pazarlama aksiyonları için gerekli iş ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu kapsamda da pazarlama birimleri ile paylaşım sağlanması işleri yapılacaktır. Bu kapsamda da adayların insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olması, ekip çalışmalarında başarılı olmaları istenmektedir.

İlgili:  T-Bank, Finans Pazarlama Departmanına Personel Alımı Yapıyor!

Banka personel alımları kapsamında tüm adayların hem yoğun hem de hızlı iş ortamında dikkatli olmaları istenip, bu sürece de uyum sağlamaları, ayrıntılara önem verip, özenli ve dikkatli çalışmaları, pazarlama bakışlarının olması, her zaman müşteri odaklı çalışmaları, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, stratejik düşünebilmeleri, zaman yönetimi konusunda da başarılı olmaları istenmektedir.

Erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecektir?

İnternet Bankacılığı İş Geliştirme Yetkilisi için başvurular 7 Şubat 2018 günü sona erecektir.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-internet-bankaciligi-is-gelistirme-yetkili-yard-1885477?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.