Anadolubank Engelli Banka Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru: 10 Şubat 2018!

0

Anadolubank, Genel Başvuru başlığı altında bünyesinde istihdam etmek için engelli banka personel alımları gerçekleştirecek.

Bankanın Genel Müdürlüğü ile İstanbul’da bulunan şubelerinin muhtelif pozisyonları için alımlar yapılacak olup, adayların en az lise mezunu olmaları istenmektedir.

Anadolubank Engelli Banka Personel Alım Detayları

Anadolubank iş ilanı kapsamında başvuru yapacak adayların engellilik derecelerinin yüzde 40 ve üzerinde olmaları istenip, tam teşekküllü devlet hastanelerinden alınan belge istenmektedir.

En az lise mezunu banka personel alımları gerçekleştirilecek olup, yapılan banka iş başvuruları Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve engelli personel alım kadrosunda istihdam edilmeye uygun olunup olunmamasına bakılacaktır.

Tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olması, her zaman güler yüzlü ve pozitif olması istenen adayların, aynı zamanda da ekip çalışmalarında başarılı, ekibe uyum sağlayabilmeleri, zaman yönetiminde başarılı olmaları, iş bilinci ve sorumluluk bilincinin olması, motivasyonlarının daima yüksek, hem yazılı hem de sözlü iletişim yeteneklerinin gelişmiş olması, iş takibinde başarılı olmaları istenmektedir.

20 ile 30 yaş arasında bulunana adayların başvurularını ön değerlendirmeye alacak olan banka, tüm adayları sürekli ve tam zamanlı istihdam edecektir.

Banka iş ilanı kapsamında aynı zamanda da adayların MS Office programları hakkında donanımlı olmaları, programları kullanabiliyor pozisyonda olmaları istenmektedir.

Adayların bankacılık sektöründe deneyimli olmaları ya da deneyimsiz olmalarına bakılmayacak olup,  ön lisans, lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin başvuruları da değerlendirme kapsamında yer almaktadır. Adaylar İstanbul’da istihdam edileceğinden ötürü, İstanbul’da ikamet ediyor olmaları ya da çalışacakları yere göre ulaşım sorunu yaşamamaları istenmektedir.

Anadolubank Engelli Banka Personel Alım İlanı Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Banka son başvuru tarihini 10 Şubat 2018 olarak belirlemiştir. Bu tarihten sonra şartlara uygun olan adaylar ile iletişme geçilecektir.

Anadolubank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-genel-basvuru-1745324?

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version