Denizbank, Satış Departmanına En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapacak!

0

Denizbank, Satış departmanında istihdam etmek üzere en az lise mezunu banka personel alımları yapacak.

Telefonda Satış Temsilcisi Alım Detayları

Yayınlanan banka iş ilanı kapsamında adayların en az lise mezunu olmalarını isteyen Denizbank, adayları sürekli ve tam zamanlı olarak bankanın satış departmanında istihdam edecektir. Bu nedenle de adayların insan ilişkilerinin iyi olması, iletişimlerinin kuvvetli olması, diksiyonlarının güzel olması, telefonda satış yapma yeteneklerinin ve telefonda ikna etmek yeteneklerinin gelişmiş olmasını istemektedir.

Söz konusu banka personel alımı kapsamında adaylar için yaş kriteri belirlenmiştir. 1990 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş olan adayların banka iş başvurusunu değerlendirecek olan banka, 1990 yılından önce doğan adayların başvurularını değerlendirmeyecektir.

İstanbul’da istihdam edilecek adayların İstanbul’da ikamet ediyor olmaları ya da bu lokasyonda ikamet edebilecek pozisyona uygun olmaları, iş sorumluluğu bilincinin olmalarını, işe ulaşım sorun yaşamamalarını istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Bankanın hedeflerine yönelik müşteri odaklı çalışma performansı gösterilmesi istenip, tüm adayların ekip çalışmalarında başarılı olmaları, ekip arkadaşları ile uyumlu bir şekilde iyi anlaşmaları, zaman yönetimi konusunda iyi olmaları, bankanın misyon ile vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilmeleri istenmektedir.

Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik ile ilişkilerinin kalmamış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları istenmektedir. Tecili olmayan ve askerliğini yapmayan erkek adayların başvuruları da değerlendirilmeyecektir.

Telefonda satış ekibinde bankacılık ürünlerinin satışlarını yapmak için personel alımları yapacağını duyuran Denizbank, aynı zamanda da tüm adayların MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmalarını istemektedir.

Denizbank İş İlanı Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Açılan iş ilanı için başvurular 23 Şubat 2018 Cumartesi günü sona erecek olup, banka bu tarihten sonra şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-telefonda-satis-temsilcisi-1946391?

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın