Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank, Satış Departmanına En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapacak!

Denizbank, Satış Departmanına En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank, Satış departmanında istihdam etmek üzere en az lise mezunu banka personel alımları yapacak.

Telefonda Satış Temsilcisi Alım Detayları

Yayınlanan banka iş ilanı kapsamında adayların en az lise mezunu olmalarını isteyen Denizbank, adayları sürekli ve tam zamanlı olarak bankanın satış departmanında istihdam edecektir. Bu nedenle de adayların insan ilişkilerinin iyi olması, iletişimlerinin kuvvetli olması, diksiyonlarının güzel olması, telefonda satış yapma yeteneklerinin ve telefonda ikna etmek yeteneklerinin gelişmiş olmasını istemektedir.

Söz konusu banka personel alımı kapsamında adaylar için yaş kriteri belirlenmiştir. 1990 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş olan adayların banka iş başvurusunu değerlendirecek olan banka, 1990 yılından önce doğan adayların başvurularını değerlendirmeyecektir.

İstanbul’da istihdam edilecek adayların İstanbul’da ikamet ediyor olmaları ya da bu lokasyonda ikamet edebilecek pozisyona uygun olmaları, iş sorumluluğu bilincinin olmalarını, işe ulaşım sorun yaşamamalarını istenmektedir.

Bankanın hedeflerine yönelik müşteri odaklı çalışma performansı gösterilmesi istenip, tüm adayların ekip çalışmalarında başarılı olmaları, ekip arkadaşları ile uyumlu bir şekilde iyi anlaşmaları, zaman yönetimi konusunda iyi olmaları, bankanın misyon ile vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilmeleri istenmektedir.

Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik ile ilişkilerinin kalmamış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları istenmektedir. Tecili olmayan ve askerliğini yapmayan erkek adayların başvuruları da değerlendirilmeyecektir.

Telefonda satış ekibinde bankacılık ürünlerinin satışlarını yapmak için personel alımları yapacağını duyuran Denizbank, aynı zamanda da tüm adayların MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmalarını istemektedir.

Denizbank İş İlanı Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Açılan iş ilanı için başvurular 23 Şubat 2018 Cumartesi günü sona erecek olup, banka bu tarihten sonra şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-telefonda-satis-temsilcisi-1946391?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.