Ana SayfaGündemFibabanka Kızıltoprak Şubesini Birleştirme Sebebiyle Kapattı!

Fibabanka Kızıltoprak Şubesini Birleştirme Sebebiyle Kapattı!

-

Fibabanka tarafından dün alınan bir karar ile İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan Kızıltoprak Şubesi’nin başka bir Fibabanka şubesi ile birleştirilmesi amacı ile kapatıldığı ifade edildi.

Fibabanka tarafından dün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada, bankanın Kızıltoprak mevkiinde yer alan şubesinin 26 Aralık 2017 tarihi itibariyle kapandığı ifade edilmişti. Bazı platformlarda yer alan şube kapatıldı haberleri sonrasında yeni bir açıklama yapma hassasiyeti gösteren Fibabanka, bugün yeni bir açıklama yaptı.

Fibabanka bugün yaptığı bilgi paylaşımında, bankanın Kızıltoprak mevkisinde yer alan Kızıltoprak Şubesi’nin, aynı muhitte yer alan farklı bir şube ile birleştirilmesi amacıyla kapatıldığı ifade edildi. Fibabanka’nın yaptığı yeni açıklamada, şubelerin en etkili ve en verimli şekilde hizmet verebilmesi amacıyla değerlendirmelerin gerçekleştirildiği ifade edildi. Yapılan değerlendirmelerin ve incelemelerin karşılığı olarak da şubelerin açılışına ve kapanışına karar verildiğini ifade eden Fibabanka, şubelerin birleştirilmesinin de önemli çözüm yolları arasında yer aldığını, bankanın İstanbul Kızıltoprak’ta yer alan şubesinin en yakın farklı bir şube ile birleştirilmesi amacıyla kapatıldığı ifade edildi.

2017’nin En Fazla Şube Açan Banka Fibabanka!

Banka tarafından yapılan bilgi paylaşımında Türkiye Bankalar Birliği (TBB) tarafından yapılan veri açıklamasına göre mevduat bankalar arasında 2017 yılı genelinde en çok şube açan bankanın Fibabanka olduğunu, 73 adet olan şube sayısının bu yıl 80 adete yükseltildiği bilgisine de yer verildi.

2018 yılında Fibabanka tarafından açılacak olan ilk şube, İstanbul Başakşehir’de yer alan Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde olmak üzere “Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Şubesi” olarak faaliyete açılacak.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler