ABank Ticari Krediler Yetkili Uzmanı Alımı Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Alternatif Bank (ABank) ticari krediler yetkili uzmanı kadrosu için banka personeli alımı yapacak.

ABank tarafından duyurulan banka personeli alım ilanına göre üniversitelerde 4 yıllık eğitim veren İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği, İstatistik veya Mühendislik bölümlerinden mezun olan adaylar arasından banka personeli alımı yapılacağı belirtiliyor.

ABank Banka Personeli İş Başvurusu Gerekli Şartlar

İlanda, adayların mali tahlil ile birlikte kredi tahsis konularında uzman ya da yetkili uzman unvanlarına göre değerlendirilmek üzere en az 2 ila 5 yıl aralığında deneyim sahibi olmasına da önem veriliyor.

ABank iş başvurusu yapacak olan banka personeli adaylarının analitik düşünme yeteneğine sahip olmalarına önem veriyor. Adayların İngilizce bilmelerine de önem veren banka, profesyonel düzeyde tutum ve temsil yeteneğine sahip olunmasını da önemsiyor.

Alternatif Bank (ABank)’a yapılacak iş başvurusu aşamasında adaylardan beklenen kriterler arasında hem sözlü, hem de yazılı iletişim aşamasında yüksek beceriye sahip olunması, MS Office programlarının etkin bir şekilde kullanılmasına yer verilirken, işe alım gerçekleştirilecek banka personeli adaylarının seyahat engelinin bulunmaması ve erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olması talep edilen kriterler arasında.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Uzman Yardımcısı Sınavı Düzenliyor!

ABank İş Başvurusu ve İş Detayları

ABank istihdam edeceği banka personellerini, bankanın genel müdürlüğündeki Ticari Krediler Bölümü’nde görevlendirileceğini belirtirken, 28 Aralık 2017 tarihinde açılmış olan banka personeli alım ilanında belirtilen şartların sağlanıyor olması halinde adayların 25 Şubat 2018 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

http://www.kariyer.net/is-ilani/abank-ticari-krediler-yetkili-uzmani-uzmani-1948506

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.