Ana SayfaBanka İş İlanlarıABank Ticari Krediler Yetkili Uzmanı Alımı Yapacak!

ABank Ticari Krediler Yetkili Uzmanı Alımı Yapacak!

-

Alternatif Bank (ABank) ticari krediler yetkili uzmanı kadrosu için banka personeli alımı yapacak.

ABank tarafından duyurulan banka personeli alım ilanına göre üniversitelerde 4 yıllık eğitim veren İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği, İstatistik veya Mühendislik bölümlerinden mezun olan adaylar arasından banka personeli alımı yapılacağı belirtiliyor.

ABank Banka Personeli İş Başvurusu Gerekli Şartlar

İlanda, adayların mali tahlil ile birlikte kredi tahsis konularında uzman ya da yetkili uzman unvanlarına göre değerlendirilmek üzere en az 2 ila 5 yıl aralığında deneyim sahibi olmasına da önem veriliyor.

ABank iş başvurusu yapacak olan banka personeli adaylarının analitik düşünme yeteneğine sahip olmalarına önem veriyor. Adayların İngilizce bilmelerine de önem veren banka, profesyonel düzeyde tutum ve temsil yeteneğine sahip olunmasını da önemsiyor.

Alternatif Bank (ABank)’a yapılacak iş başvurusu aşamasında adaylardan beklenen kriterler arasında hem sözlü, hem de yazılı iletişim aşamasında yüksek beceriye sahip olunması, MS Office programlarının etkin bir şekilde kullanılmasına yer verilirken, işe alım gerçekleştirilecek banka personeli adaylarının seyahat engelinin bulunmaması ve erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olması talep edilen kriterler arasında.

ABank İş Başvurusu ve İş Detayları

ABank istihdam edeceği banka personellerini, bankanın genel müdürlüğündeki Ticari Krediler Bölümü’nde görevlendirileceğini belirtirken, 28 Aralık 2017 tarihinde açılmış olan banka personeli alım ilanında belirtilen şartların sağlanıyor olması halinde adayların 25 Şubat 2018 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

http://www.kariyer.net/is-ilani/abank-ticari-krediler-yetkili-uzmani-uzmani-1948506

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,368BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler