Banka İş İlanları Türk Ekonomi Bankası TEB Personel Alımı

Türk Ekonomi Bankası TEB Personel Alımı

Son Güncelleme:

Kariyer rotasını bankacılık olarak çizen yeni mezun adayların, bankacılık sektörüne nerden ve nasıl başlayacağı her zaman akıllarda olan bir soru işaretidir. Günümüzde bankacılık ve sigortacılık sektörüne bakıldığında aslında çoğu gençlere sağlam bir kariyer fırsatı yaratılmaktadır. Emek verdikten sonra meyvelerini yiyebileceğiniz bu sektörde, aktif satış ve gişe yetkilisi gibi pozistonlar aslında sizin bankacılık kariyerinizin ilk noktası olmaktadır.

İş arayış sürecinde banka sınavları ve banka iş ilanlarını takip ederken, çoğu adayın atladığı önemli bir konudur bu pozisyonlar. Bankaların daha üst pozisyonlarında görev alma arzusu her adayın gönlünden geçmektedir. Ancak durum burada biraz karmaşaya yol açabilmektedir. Bankalar yeni mezun ve yeni alınacak olan adaylarına bilgi birikimi sağlaması amacıyla kendi eğitim planlamaları dahilinde eğitim düzenlemektedir. Bu eğitimler sonucunda bankaların ilk basamakları olan banka satış, banka gişe ve banka çağrı merkezi pozisyonlarını sunmaktadır. Bu pozsiyonlarda bir süre görev aldıktan sonra zaten halihazırda bankanın bir personeli olduğunuz için performansınız ve istekliliğiniz göz önünde bulundurularak farklı departmanlara terfi etmeniz için hiç bir engel kalmamaktadır.

TEB bu yönde çalışmak isteyen arzulu, bankacılığı hedefleyen ve kariyerini bu yönde çizmeyi düşünen yeni çalışma arkadaşları istihdam etmeyi planlamaktadır. Türkiye geneli yüzlerce şubesi bulunan Türk Ekonomi Bankası personel alımı ve iş başvuruları için öncelikle satış pozisyonları yaratmakta ve eğitimler planlamaktadır.

TEB ile kariyerinize güvenli bir başlangıç yapabilir, bankacılık sektörüne yeni bir sayfa açabilirsiniz. Aranan başlıca kişisel özellikler;

Türk Ekonomi Bankası Aktif Satış Ekibi için, saha satışında görev alabilecek yeni çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Aranan Nitelikler
Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,
Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen,
28 Yaşını aşmamış,
Maaş + Prim sistemi ile çalışacak,
İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,
Tercihen saha satış tecrübesine sahip,
Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,
Seyahat engeli olmayan,

Türk Ekonomi Bankası TEB iş başvurusu için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/teb-a-s/aktif-satis-temsilcisi-avrupa-is-ilani/586580

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,644TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,530TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler