Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank En Az Ön Lisans Mezunu Banka Personeli Alımı Yapacak!

Burgan Bank En Az Ön Lisans Mezunu Banka Personeli Alımı Yapacak!

-

Burgan Bank mevcut boşluk olan destek hizmet görevlisi kadrosu için banka personeli alım ilanı yayınladı.

Kuveyt merkezli olan Burgan Bank, Genel Müdürlük bölümlerinde görevlendirmek üzere destek hizmet görevlisi banka personeli alımı yapacağını duyurdu. Banka, destek hizmet görevlisi kadrosu için adayların en az ön lisans bölümlerinden mezun olmalarını talep ediyor.

Burgan Bank Engelli Banka Personeli Alım Şartları

Burgan Bank, banka personeli alımı aşamasında aradığı kriterlerde adayların iletişim becerilerinin kuvvetli olmasına, takım çalışmasına yatkın olmasına ve MS Office programlarını etkin bir şekilde, verimli olarak kullanabilmesine önem veriyor. Yapılacak olan personel alımlarının İŞKUR’a kayıtlı olan kişiler arasından, engellik derecesinin yüzde 40 üzerinde olmasını da önemseyen Burgan Bank, engelli banka personeli alımını İŞKUR üzerinden gerçekleştireceğini belirtiyor.

Burgan Bank, bankanın genel müdürlüğünde, birçok farklı departmanda değerlendirmek üzere yapacağı personel alımı için iş başvurusunda bulunacak adayların ön yazılarında, sahip oldukları engelleri, engel derecelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev talep edeceklerini belirtmelerini istiyor. Banka, aynı zamanda adayların heyet raporlarında yazmakta olan işgücü kaybı yüzdesini de banka iş başvurusu aşamasında hazırlanan ön yazı bölümünde belirtmelerini talep ediyor.

Burgan Bank’a yapacağınız banka personeli alım başvurusunda iletişim bilgilerini doğru bir şekilde iletmeniz, bankanın personel tercihi gerçekleştirmesi sonrasında banka mülakatına daveti için oldukça önemlidir.

Burgan Bank tarafından 29 Aralık 2017 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına, yukarıda belirtilen personel alım şartlarını sağlamanız  halinde 25 Şubat 2018 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-destek-hizmet-gorevlisi-1760293

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler