Ana SayfaGündemKârlılıklar İnovasyona ve Finansmana Yönlendirecek!

Kârlılıklar İnovasyona ve Finansmana Yönlendirecek!
K

-

Türk bankaları, 2017 yılında Kredi Garanti Fonu desteği ile elde ettikleri büyümeyi ve yükselttikleri kârlılıklarını 2018 yılına da taşımak istiyorlar.

Denizbank’tan 2018’de Anadolu’ya 30 Yeni Şube!

Konu hakkında değerlendirmelerini ileten Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, yeni yıldaki yol haritalarını niş alanlara verilen destekler doğrultusunda ilerleteceklerini, tarım, KOBİ, perakende ve dijitalleşme alanlarında öncelikler yapacaklarını ifade etti. 2018 yılında 30 adet yeni şube açmayı hedeflediklerini ifade eden Ateş, bu şubeler vasıtasıyla tarım müşterilerine daha yakından ulaşma hedeflerini bir adım daha ilerleteceklerini, aynı zamanda denizcilik, gemicilik, eğitim, sağlık, kültür ve sanat alanlarına verecekleri desteklerin devam edeceğini ifade etti.

TEB’in Yeni Yıl Hedefi: İnovasyonlara Devam!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Genel Müdürü Ümit Leblebici, yeni yılda inovasyon, finansal okuryazarlık gibi birçok alanda yeni projeleri hayata geçireceklerini ifade etti. KOBİ’lere, kadın patronlara, melek yatırımcılara, girişimcilere olan  desteklerini yeni yıla taşıyacaklarını ifade eden Leblebici, yeni yılda da inovasyona önemli bir enerji ayıracaklarını, katma değere ve inovasyona odaklı bir ekonomi ile Türkiye’nin geleceğinin güçleneceğini ifade etti.

Şekerbank’tan Kırsal Kesime Tam Destek!

Şekerbank Genel Müdürü Servet Taze ise yaptığı açıklamada Anadolu Bankacılığı misyonunu devam ettireceklerini, KOBİ Bankacılığı alanında elde ettikleri yüksek büyüme rakamlarının 2017 yılında da baki kaldığını, ihracat yapan ve istihdam sağlayan firmalara finans desteği sunmayı devam ettireceklerini ifade etti.

2018 yılında 450 ila 500 arasında yeni banka personeli alımı yapmayı hedeflediklerini dile getiren Taze, Şekerbank olarak özellikle kırsal kesime destek sunduklarını, kırsal kesimdeki üreticilerin üretim aşamaların dahil edilmesi ve gelir düzeylerinin artırılması aşamasında finansal kaynaklara olan erişimlerini sağladıklarını dile getirdi.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol