Ana SayfaGündemKârlılıklar İnovasyona ve Finansmana Yönlendirecek!

Kârlılıklar İnovasyona ve Finansmana Yönlendirecek!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk bankaları, 2017 yılında Kredi Garanti Fonu desteği ile elde ettikleri büyümeyi ve yükselttikleri kârlılıklarını 2018 yılına da taşımak istiyorlar.

Denizbank’tan 2018’de Anadolu’ya 30 Yeni Şube!

Konu hakkında değerlendirmelerini ileten Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, yeni yıldaki yol haritalarını niş alanlara verilen destekler doğrultusunda ilerleteceklerini, tarım, KOBİ, perakende ve dijitalleşme alanlarında öncelikler yapacaklarını ifade etti. 2018 yılında 30 adet yeni şube açmayı hedeflediklerini ifade eden Ateş, bu şubeler vasıtasıyla tarım müşterilerine daha yakından ulaşma hedeflerini bir adım daha ilerleteceklerini, aynı zamanda denizcilik, gemicilik, eğitim, sağlık, kültür ve sanat alanlarına verecekleri desteklerin devam edeceğini ifade etti.

TEB’in Yeni Yıl Hedefi: İnovasyonlara Devam!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Genel Müdürü Ümit Leblebici, yeni yılda inovasyon, finansal okuryazarlık gibi birçok alanda yeni projeleri hayata geçireceklerini ifade etti. KOBİ’lere, kadın patronlara, melek yatırımcılara, girişimcilere olan  desteklerini yeni yıla taşıyacaklarını ifade eden Leblebici, yeni yılda da inovasyona önemli bir enerji ayıracaklarını, katma değere ve inovasyona odaklı bir ekonomi ile Türkiye’nin geleceğinin güçleneceğini ifade etti.

Şekerbank’tan Kırsal Kesime Tam Destek!

Şekerbank Genel Müdürü Servet Taze ise yaptığı açıklamada Anadolu Bankacılığı misyonunu devam ettireceklerini, KOBİ Bankacılığı alanında elde ettikleri yüksek büyüme rakamlarının 2017 yılında da baki kaldığını, ihracat yapan ve istihdam sağlayan firmalara finans desteği sunmayı devam ettireceklerini ifade etti.

2018 yılında 450 ila 500 arasında yeni banka personeli alımı yapmayı hedeflediklerini dile getiren Taze, Şekerbank olarak özellikle kırsal kesime destek sunduklarını, kırsal kesimdeki üreticilerin üretim aşamaların dahil edilmesi ve gelir düzeylerinin artırılması aşamasında finansal kaynaklara olan erişimlerini sağladıklarını dile getirdi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.