Ana SayfaBanka İş İlanlarıKuveyt Türk, Personel Alımları Yapacak!

Kuveyt Türk, Personel Alımları Yapacak!

-

Kuveyt Türk Katılım Bankası, üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun ve sektöre kariyer hedefi olan banka personel alımları yapacak.

Bilgi Güvenliği Analisti alımları yapacak olan Kuveyt Türk, banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden ya da diğer ilgili bölümlerden mezun olmalarını, internet bankacılığı, mobil bankacılık uygulamaları ile beraber ilişkili güvenlik riskleri hakkında bilgi sahibi olmalarını istemektedir. Bu alanda en az 4 sene deneyim sahibi olmuş kişilerin başvuruları ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecektir.

Söz konusu banka personel alımına ilişkin olacak önceki dönemlerinde yazılım geliştirme süreçlerinde görev almış, güvenlik altyapı sistemlerini yönetimini yapmış adayların başvuruları da ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecektir.

Tüm adayların bankacılık sektörünün tabi olduğu BT ile ilişkili kanunlar ile mevzuat kapsamında bilgili olması, Bilgi Güvenliği yönetimi konularında bilhi sahibi, Kriptografi, kriptografik anahtar Yönetimi, SSL/TLS, IPSec(VPN), Authentication, Authorization, Single-sign-on, Firewall, IPS/IDS, DLP, Antivirus gibi Bilgi Güvenliği Çözümleri hakkında da bilgi sahibi olmalarını istemektedir.

Banka iş başvuru yapacak adayları sürekli ve tam zamanlı istihdam edecek olan banka, yine tüm adayların dağıtık sistemler konusunda da bilgi sahibi olmalarını istemektedir.

Kocaeli Çayırova’da istihdam edilecek kişilerin ya bu lokasyonda ikamet ediyor ya da ikamet edebilecek pozisyonda olmaları, işe ulaşım sorunu yaşamamaları, erkek adayların ise askerliklerini yapmış, muaf ya da tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Kuveyt Türk Katılım Bankası iş ilanı için başvurular 10 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-bilgi-guvenligi-analisti-1935835?

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler