Kuveyt Türk, Personel Alımları Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Kuveyt Türk Katılım Bankası, üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun ve sektöre kariyer hedefi olan banka personel alımları yapacak.

Bilgi Güvenliği Analisti alımları yapacak olan Kuveyt Türk, banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden ya da diğer ilgili bölümlerden mezun olmalarını, internet bankacılığı, mobil bankacılık uygulamaları ile beraber ilişkili güvenlik riskleri hakkında bilgi sahibi olmalarını istemektedir. Bu alanda en az 4 sene deneyim sahibi olmuş kişilerin başvuruları ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecektir.

Söz konusu banka personel alımına ilişkin olacak önceki dönemlerinde yazılım geliştirme süreçlerinde görev almış, güvenlik altyapı sistemlerini yönetimini yapmış adayların başvuruları da ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecektir.

Tüm adayların bankacılık sektörünün tabi olduğu BT ile ilişkili kanunlar ile mevzuat kapsamında bilgili olması, Bilgi Güvenliği yönetimi konularında bilhi sahibi, Kriptografi, kriptografik anahtar Yönetimi, SSL/TLS, IPSec(VPN), Authentication, Authorization, Single-sign-on, Firewall, IPS/IDS, DLP, Antivirus gibi Bilgi Güvenliği Çözümleri hakkında da bilgi sahibi olmalarını istemektedir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans İş İlanları: 2022 Haziran (Güncel)

Banka iş başvuru yapacak adayları sürekli ve tam zamanlı istihdam edecek olan banka, yine tüm adayların dağıtık sistemler konusunda da bilgi sahibi olmalarını istemektedir.

Kocaeli Çayırova’da istihdam edilecek kişilerin ya bu lokasyonda ikamet ediyor ya da ikamet edebilecek pozisyonda olmaları, işe ulaşım sorunu yaşamamaları, erkek adayların ise askerliklerini yapmış, muaf ya da tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Kuveyt Türk Katılım Bankası iş ilanı için başvurular 10 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-bilgi-guvenligi-analisti-1935835?

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.