Bankacıyım.Net

TEB, Muhasebe Departmanına Personel Alımları Yapıyor!

TEB, Muhasebe Departmanına Personel Alımları Yapıyor!

Türk Ekonomi Bankası (TEB), İstanbul’da bulunan şubelerinin Finans ve Muhasebe departmanında devamlı olarak istihdam etmek için banka personel alımları yapacak.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), İstanbul’da bulunan şubelerinin Finans ve Muhasebe departmanında devamlı olarak istihdam etmek için banka personel alımları yapacak.

Muhasebe Yöneticisi Yardımcısı alımı yapacağını duyuran Türk Ekonomi Bankası, banka iş başvurusu yapacak adayların ileri seviyede İngilizce bilmelerini istemektedir.

Muhasebe Yöneticisi Yardımcısı İş İlanı Detayları

Yayınlanan banka personel alımı kapsamında adayların üniversitelerin görev alacakları departman ile ilgili bölümlerden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler İşletme, İktisat ya da Maliye gibi bölümler olup, aynı zamanda da yüksek lisans ile doktora öğrencilerinin başvuruları da değerlendirme kapsamında yer alacaktır.

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların ileri seviyede Excel kullanabiliyor olmaları istenip, yine tüm adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmasını, banka muhasebesi ile tek düzen hesap planı hakkında donanımlı bilgiye sahip olmaları, her zaman dikkatli çalışıp, aynı zamanda da düzenli olmaları, zaman yönetiminde başarılı, insan ilişkilerinde iyi, insan iletişimlerinin kuvvetli olması istenmektedir. Erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olması gerekmektedir.

Söz konusu banka iş ilanına ilişkin olarak başvuru kabul edilen adaylar bankanın muhasebe kayıtlarının tek düzen hesap planlaması ile ilgili mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesinin sağlanması kapsamında gerekli kontrollerinin yapılması, hataların tespitlerinin yapılması ve bunların düzeltilmesi, operasyonel hata ve benzeri konularda muhasebe üzerine etkilerinin takibinin gerçekleştirilmesi, karışıklıkların ayrılması, sigorta acenteliği komisyonlarının muhasebeleştirilmesi, muhasebe ile ilgili diğer tüm süreçlerde destek sağlanması görevleri yapılacaktır.

Başvurular 26 Şubat 2018 tarihinde sona erecek olup, banka bu tarihten sonra koşullara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Türk Ekonomi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-muhasebe-yonetici-yardimcisi-yetkilisi-1949338?

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin