Garanti Bankası, Dış Ticaret ve Krediler Asistanı Alımı Yapacak!

Garanti Bankası, Operasyon Merkezinde görevlendirmek üzere en az lisans mezunu personel alımları yapacak.

Dış Ticaret ve Krediler Asistanı alımı yapacak olan Garanti Bankası, başvurusu kabul edilen adayları İstanbul’da istihdam edecek.

Garanti Bankası Personel Alım Detayları

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında adayların lisans mezunu olmaları istenip, aynı zamanda da yaş kriteri sunulmuştur. 30 yaş ve altındaki yaşlarda olan adayların başvuruları değerlendirilecektir.

Şubelerden gelen işlemlerin şubeye taahhüt edilen süre zarfında uygun ve hatasız olarak gerçekleştirilmesi görevini yapacak adayların, İstanbul’da ikamet ediyor olmaları istenmektedir. Görev yeri Güneşli olup, kısa zaman içinde Operasyon Merkezi Pendik’e taşınacaktır.

Banka personel alımı kapsamında tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması istenip, İngilizce bilgisi olmayanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam edilecek adayların her zaman hızlı, zaman planlamasında son derece başarılı, operasyonel işleri severek yapmaları, masa ile ekran başında çalışmayı sevmeleri, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmeleri, zaman yönetiminde başarılı olmaları, ekip çalışmalarında da hem başarılı hem de ekibe uyum sağlamaları istenmektedir.

Garanti Bankası İş İlanı Başvurusu Ne Zaman Sona Erecek?

Dış Ticaret ve Krediler Asistanı alımları 16 Ocak 2018 günü bitecektir. Bu tarihten sonra şartlara en uygun olan adaylar ile banka iletişime geçecektir.

Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-dis-ticaret-ve-krediler-asistani-1941598?

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.