Ana Sayfa Banka İş İlanları Kuveyt Türk Banka Personeli Alımı Yapacak!

Kuveyt Türk Banka Personeli Alımı Yapacak!

-

Kuveyt Türk Katılım Bankası, mevcut kadrosu için Endüstri ya da İşletme Mühendisi personel alımı gerçekleştirecek.

Kuveyt Türk Katılım Bankası, banka personeli alımı için iş ilanı yayınladı. Banka, boş olan endüstri mühendisi ya da işletme mühendisi kadrosu için personel alımı gerçekleştirecek. Banka tarafından iş başvurusu yapacak banka personeli adaylarında aranan kriterler ise şu şekilde

İş Başvurusunda Bulunacak Adaylarda Aranan Kriterler

Kuveyt Türk Katılım Bankası iş başvurusu yapacak olan adayların Endüstri Mühendisliği ya da İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun olmalarını önemsiyor. Adayların iyi derecede okuma, yazma ve konuşma alanlarında İngilizce bilmelerini talep eden banka, TOEFL’dan en az 70 puan almış adayları tercih edeceğini ifade ediyor.

İş başvurusu yapacak olan banka personeli adaylarının organizasyon ve raporlama yeteneklerinin gelişmiş olmasına da önem veren banka, dökümantasyon, görev tanımı, iş yükü analizi hazırlama aşamalarında bilgili kişiler arasından banka personeli alımı gerçekleştirecek.

Adayların MS Office ve Sharepoint uygulamalarına hakim olmasını da önemseyen banka, ekip çalışması ile uyum sağlayabilecek, iş birliğine yatkın, analiz ve problem çözme yeteneklerini geliştirmiş, hem planlama, hem de takip alanında kabiliyetli, analitik, kavramsal ve stratejik düşünme yeteneğine sahip olan banka personeli adaylarının iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası aynı zamanda adayların ifade ve ikna yeteneklerinin gelişmiş olmasına, finansal matematik bilgisi olmasına da önem verirken, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasını da önemsiyor.

Banka tarafından 24 Kasım 2017 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla, yukarıda belirtilen şartları sağlamanız halinde 23 Ocak 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-endustri-isletme-muhendisi-1923662

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,422BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,415TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler