Albakara Türk Personel Alımları! Son Başvuru: 2 Mart 2018!

Albaraka Türk Katılım Bankası, Ar-Ge departmanında görevlendirmek üzere en az üniversite mezunu İş Analisti alımı yapacak.

Albaraka Türk Katılım Bankası, Ar-Ge departmanında görevlendirmek üzere en az üniversite mezunu İş Analisti alımı yapacak.

Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek adayların Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme ve benzeri gibi bölümlerden mezun olmaları istenmektedir.

Albakara Türk Personel Alım Detayları

Söz konusu banka personel alımı kapsamında adayların İngilizce dil bilgilerinin olması, İngilizce bilgilerinin ileri seviyede olmadı, katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli olmaları istenmektedir.

Katılım Bankacılığı ilk sırada yer almak üzere bankacılık ve finans sektöründe analiz ile test konusunda en az 1 sene olmak üzere tecrübesi olan adayların başvuruları ilk sırada değerlendirilecektir. Benzer şekilde SQL Server veri tabanı ile T-SQL konularında bilgi sahibi olan adayların başvuruları ile ilk sırada değerlendirilecektir.

Tüm adayların düzenli raporlama alışkanlıklarının bulunması, dokümantasyonlara önem vermeleri, proaktif ve analitik düşünme yeteneklerinin olması, ekip çalışmalarına uyum göstermeleri, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, hem yazılı hem de sözlü iletişim yeteneklerinin güçlü olması,  insan ilişkilerinin iyi olması, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek pozisyona uygun olmaları, sorumluluk bilincinin gelişmiş olması istenmektedir.

Erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da en az üç sene olmak üzere tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Albaraka Türk Personel Alımları Ne Zaman Son?

Banka personel alımları 2 Mart 2018 tarihinde sona erecektir. Banka bu tarihten sonra şartlara uygun olan adaylar iletişime geçecektir.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-is-analisti-1949813?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.